Trwa ładowanie...

''BFG: Bardzo Fajny Gigant'': Rebecca Hall odkrywa tajemnicę sukcesu Stevena Spielberga [WIDEO]

''BFG: Bardzo Fajny Gigant'': Rebecca Hall odkrywa tajemnicę sukcesu Stevena Spielberga [WIDEO]Źródło: Getty Images
d35qzog
d35qzog

Kariera Rebecci Hall idzie jak burza. Po występach w filmach Christophera Nolana, Woody’ego Allena i Rona Howarda przyszedł czas na Stevena Spielberga. Aktorka zagrała w jego najnowszej produkcji „BFG: Bardzo Fajny Gigant”. My spotkaliśmy się z aktorką na premierze filmu w Londynie, gdzie zdradziła nam, na czym polega sukces amerykańskiego giganta. Klucz do powodzenia i fortuny twórcy „E.T” - jego roczne dochody sięgają prawie 2 mln dolarów - jest bardzo prosty. Jaki? Zobaczcie.

„BFG: Bardzo Fajny Gigant”, ekranizacja angielskiej powieści Roadla Dahla, opowiada o mieszkającej w londyńskim sierocińcu Sophie (Ruby Barnhill). Dziewczynka ma 10 lat i cierpi na bezsenność. Pewnej nocy porywa ją gigant (Mark Rylance), przyjacielski olbrzym, który kolekcjonuje sny i przekazuje je tym, którzy na to zasłużyli. Zabiera ją do magicznej Krainy Olbrzymów, ale meandry fabuły porywają nas także do królowej brytyjskiej (Penelope Wilton) i jej asystentki (Rebecca Hall).

W “Bardzo Fajnym Gigancie” nie brakuje emocji. Tego oczekujemy od filmu podpisanego przez Spielberga i to dostajemy. Dostajemy też coś więcej - niezwykle żywy język Dahla - tytułowy wielkolud posługuje się dziwaczną mową, pewną zabawnych błędów i neologizmów. [...] w odróżnieniu od wielu ostatnich produkcji dla dzieci ta wyróżnia się brakiem sztucznego lukru. Zachowało się w niej niewzruszone marzenie o dzieciństwie, którego sensem jest przyjaźń - tak pisał w recenzji Łukasz Knap, krytyk filmowy WP (więcej tu).

Widzieliście już nowy film Spielberga?

d35qzog
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35qzog