Trwa ładowanie...
dpm5h80
Aktualności

Bill Paxton w telewizyjnej wersji ''Dnia próby''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bill Paxton w telewizyjnej wersji ''Dnia próby''
dpm5h80

Bill Paxton zagra główną rolę w serialu "Training Day" - telewizyjnej kontynuacji filmu "Dzień próby" z 2001 roku.

Akcja serialu ma rozpocząć się 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie sprzed 15 lat. Bill Paxton wcieli się w postać o imieniu Frank Rourke. To weteran policji w Los Angeles, który prowadzi wydział dochodzeń specjalnych (Special Investigation Section). Frank dobrze zna miejskie prawo dżungli i niespecjalnie podoba mu się, gdy przełożeni wyznaczają go na mentora młodego oficera - Afroamerykanina Kyle'a Craiga (rola nie została jeszcze obsadzona).

Odcinek pilotażowy wyreżyseruje Danny Cannon. Scenariusz pisze Will Beall, były detektyw LAPD, który pracował też przy kilku odcinkach serialu "Castle".

dpm5h80

Przypomnijmy, że w filmowej wersji zagrali Denzel Washington i Ethan Hawke. Washington za swoją kreację otrzymał Oscara.

Reżyser obrazu kinowego Antoine Fuqua będzie producentem wykonawczym serialu. W zadaniach tych wspierać go będą odpowiedzialni za franczyzę "CSI" Jerry Bruckheimer i Jonathan Littman.

Serial powstanie dla telewizji CBS. Na razie zamówiono tylko realizację odcinka pilotażowego.

Paxton dobrze czuje się ostatnimi laty w telewizji. Niedawno można go było oglądać w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.", a wcześniej w miniserialu "Hatfields & McCoys".

dpm5h80

Podziel się opinią

Share

dpm5h80

dpm5h80