Trwa ładowanie...

''Bóg zemsty'': Nicolas Cage w zwiastunie z polskimi napisami [wideo]

Share
''Bóg zemsty'': Nicolas Cage w zwiastunie z polskimi napisami [wideo]
Źródło: Kino Świat
d12eqa0

Drugiego marca na ekrany polskich kin wejdzie „Bóg zemsty”, najnowszy thriller *Rogera Donaldsona, twórcy „Angielskiej roboty” – jednego z najwyżej ocenionych filmów sensacyjnych ostatniej dekady. W roli głównej wystąpił Nicolas Cage, jako Will Gerard – mężczyzna zamieszany w działalność grupy tajemniczych mścicieli, zajmujących się wymierzaniem sprawiedliwości przestępcom.*

Niezależnie od tego kim jest i w jak cywilizowanym świecie żyje, w każdym człowieku drzemie zwierzęca natura, którą bez większego trudu można wydobyć. Wystarczy doprowadzić go do stadium, w którym jedynymi argumentami stają się siła, złość czy przemoc fizyczna” – tłumaczy motywy swojego bohatera Nicolas Cage.

U boku laureata Oscara w „Bogu zemsty” wystąpiła January Jones, znana z obsypanego nagrodami Emmy serialu „Mad Men” i przebojów kinowych „Tożsamość” i „X Men: Pierwsza klasa”; Guy Pearce – gwiazdor „Jak zostać królem”, „Memento” i „Tajemnic Los Angeles” oraz Jennifer Carpenter, czyli niezrównana Debra Morgan z serialu „Dexter”.

"Bóg zemsty" – w kinach od 2 marca 2012!

d12eqa0

Podziel się opinią

Share
d12eqa0
d12eqa0