Trwa ładowanie...

Box Office: Klopsiki nadal niepokonane w USA

Box Office: Klopsiki nadal niepokonane w USAŹródło: megafon.pl
d2qhwzr
d2qhwzr

Animacja "Klopsiki oraz inne zjawiska pogodowe" utrzymała pozycję lidera amerykańskiego box office.

Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w którym zamiast deszczu i śniegu z nieba spadają produkty żywnościowe. Głosów postaciom użyczyli m.in. Anna Faris, Bill Hader, James Caan i Bruce Campbell. Przez weekend na konto projektu wpłynęła suma 24 milionów dolarów.

Oczko niżej uplasowała się pierwsza nowość tego tygodnia, thriller "Surogaci" z Bruce'em Willisem w roli głównej. Obraz stanowi ekranizację komiksu Roberta Vendittiego i Bretta Weldele. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której ludzie żyją w odosobnieniu i kontaktują się ze sobą za pośrednictwem robotów, będących udoskonalonymi wersjami ich samych. Dwoje agentów FBI prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa studenta powiązanego z twórcą nowego ładu. Film Jonathana Mostowa zarobił przez weekend 15 milionów dolarów.

d2qhwzr

Kolejnym debiutantem notowania jest musical "Sława", remake klasyka z 1980 roku. Jego bohaterami są studenci nowojorskiej szkoły artystycznej kształcącej tancerzy, aktorów i muzyków. W nowej wersji wystąpili m.in. Kay Panabaker, Asher Book, Naturi Naughton oraz Walter Perez. Projekt uplasował się na trzeciej pozycji box office z sumą 10 milionów dolarów na koncie.

**

Trzecią i ostatnią nowością zestawienia jest thriller "Pandorum". Bohaterami filmu są dwaj astronauci, którzy budzą się na pokładzie statku kosmicznego nie wiedząc, jaki jest cel ich misji oraz kim są. Wkrótce odkrywają, że nie są jedynymi pasażerami z pozoru opuszczonego statku. W rolach głównych wystąpili Dennis Quaid, Ben Foster oraz Cam Gigandet. Obraz zarobił przez weekend 4 miliony dolarów i zajął szóstą lokatę notowania.

d2qhwzr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qhwzr