Trwa ładowanie...

Bracia Sekielscy z drugą częścią "Tylko nie mów nikomu". Premiera będzie przesunięta?

Po filmie "Tylko nie mów nikomu" poruszającym problem pedofilii w polskim kościele przyszedł czas na kolejne części. Druga będzie się nazywała "Zabawa w chowanego", a jej prawdopodobna premiera to grudzień 2019.

Bracia Sekielscy z drugą częścią "Tylko nie mów nikomu". Premiera będzie przesunięta?Źródło: East News, fot: Artur Szczepanski/REPORTER
d3a5keq
d3a5keq

"Tylko nie mów nikomu" okazał się filmem o potężnym zasięgu. O dokumentalnej produkcji Tomasza i Marka Sekielskich było głośno w mediach nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Bracia od początku mówili, że na jednym filmie się nie skończy, ponieważ mają materiał na co najmniej trzy produkcje. Ich prognozy się sprawdziły. Już niedługo zobaczymy drugą część "Tylko nie mów nikomu" zatytułowaną "Zabawa w chowanego".

Premiera produkcji miała się odbyć w październiku lub listopadzie, ale została lekko zmodyfikowana ze względu na operację zmniejszenia żołądka, której poddał się niedawno Tomek Sekielski.

d3a5keq

W rozmowie z portalem WirtualneMedia Marek Sekielski przyznał, że stan zdrowia brata kazał lekko wyhamować produkcję:

- Planowaliśmy, aby "Zabawę w chowanego" zrealizować jesienią, ale coraz częściej myślę, aby to był listopad lub styczeń. Gdyby nie udało się nam zdążyć na listopad, ze względu na święta Bożego Narodzenia nie będziemy emitować filmu w grudniu. Jednak nie podjęliśmy jeszcze decyzji - wszystko zależy od tego, w jakiej formie będzie Tomek.

Ponadto bracia Sekielscy pracują nad trzecią częścią, na którą otrzymali od patronów już ponad 1/4 wymaganej kwoty. Film miałby się ukazać na przełomie 2020 i 2021 r.

"Tylko nie mów nikomu" będzie można oglądać w serwisie YouTube Materiały prasowe
"Tylko nie mów nikomu" będzie można oglądać w serwisie YouTube Źródło: Materiały prasowe

"Tylko nie mów nikomu" kosztowało 450 tys. złotych, a druga część - 120 tys. złotych. Jednocześnie Tomek i Marek Sekielscy realizują kolejny projekt dotyczący afery SKOK-ów, który kosztuje ok. 550 tys. złotych. Ma się ukazać wiosną 2020 r.

Przypomnijmy, że film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" z premierą 11 maja 2019 r. obejrzało do tej pory 22 miliony widzów.

d3a5keq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a5keq