Trwa ładowanie...

''Casanova po przejściach'' - była Deppa szuka pocieszenia u pana do towarzystwa!

Share
''Casanova po przejściach'' - była Deppa szuka pocieszenia u pana do towarzystwa!
Źródło: Kino Świat / AFP
d4gbnl1

Porzucona przez Johnny’ego Deppa, modelka, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis szuka pocieszenia w ramionach żigolaka. A za wszystkim stoi rozkręcający sutenerski interes Woody Allen! Takie atrakcje czekają na widzów w komedii „Casanova po przejściach”. Pełny humoru hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA, trafi na nasze ekrany 9 maja. Odliczając dni do premiery zapraszamy do obejrzenia wideo-wywiadu z byłą miłością „pirata z Karaibów”.

Podczas gdy Johnny Depp nie ustaje w zabiegach o serce Amber Heard, była miłość aktora – Vanessa Paradis rusza na podbój Hollywood. Już wkrótce utalentowaną Francuzkę zobaczymy w komedii „Casanova po przejściach”. Grając u boku takich sław jak: Woody Allen, John Turturro, Sharon Stone i Sofia Vergara wciela się w piękną… wdówkę. Jest to pierwsza anglojęzyczna rola w karierze gwiazdy.

Wideo-wywiad z Vanessą Paradis:

„Myślę, że postać Avigal była dla Vanessy czymś więcej niż kolejną rolą” – zdradza John Turturro – „To szczególna kreacja, która zdarza się wtedy, kiedy aktor naprawdę oddaje swojemu bohaterowi kawałek siebie. Rzadko ma się do czynienia z takim zjawiskiem. Czasami rola po prostu idealnie pasuje do osoby, która ma ją zagrać. Wszyscy na planie podzielali to uczucie” – dodaje Turturro, a widzom pozostaje sprawdzić, czy w melancholijnym spojrzeniu wdowy faktycznie kryje się nieco smutku po niepokornym Johnnym.

Gwiazda „Casanovy” jest popularną francuską aktorką, ale również wokalistką i modelką. Karierę piosenkarki zapoczątkował jej występ w telewizji, gdy miała zaledwie osiem lat. Pierwszy singiel nagrała w wieku jedenastu lat, a jako czternastolatka odniosła spektakularny, międzynarodowy sukces, dzięki piosence „Joe le taxi”, która stała się przebojem w piętnastu krajach. Kolejne albumy nagrywała co kilka lat i z powodzeniem robi to do dziś. Mając siedemnaście lat zadebiutowała jako aktorka, w filmie „Białe małżeństwo” (reż. Jean-Claude Brisseau) i została za swoją rolę nagrodzona Cezarem dla Najbardziej Obiecującej Aktorki. Na kolejne role nie musiała długo czekać. W 1998 roku związała się z Johnnym Deppem, z którym ma dwójkę dzieci – Lily-Rose Melody i Johna "Jacka" Christophera. Aktorska para rozeszła się w styczniu 2012 roku, po 14 latach idealnego na pozór związku.

(V. Paradis i J. Depp/AFP)

d4gbnl1

Oficjalnym powodem rozstania były kłótnie, a nieoficjalnym – Amber Heard – 25-letnia seksbomba, poznana przez Deppa na planie filmu „Dziennik zakrapiany rumem”.

Fabuła filmu „Casanova po przejściach” przedstawia losy Murraya Schwartza (w tej roli Woody Allen), właściciela antykwariatu, który popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za „skromną opłatą”. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Zwiastun filmu:

Casanova po przejściach” w kinach od 9 maja 2014!

d4gbnl1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gbnl1
d4gbnl1