Trwa ładowanie...
d25fnai

Casey Affleck powie całą prawdę o Joaquinie Phoeniksie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix (megafon.pl)
d25fnai

Casey Affleck zapewnia, że jego dokumentalny film o Joaquinie Phoeniksie to "nie żart".

Jakiś czas temu Phoenix oświadczył publicznie, że rezygnuje z aktorstwa, aby skoncentrować się na muzyce. Jego szwagier, Casey Affleck, postanowił udokumentować rozwój nowej kariery przyjaciela. Choć z wielu źródeł docierają głosy, że film "I'm Still Here: The Lost Year of Joaquin Phoenix" to rodzaj artystycznego happeningu, sam twórca zapewnia, że dokument ujawni całą prawdę o ostatnim roku życia Phoeniksa. W kontrowersyjnym filmie aktor m.in. wciąga kokainę, zabawia się z prostytutkami i uprawia seks oralny z przedstawicielką prasową.

- Chciałem zgłębić ten fascynujący okres w życiu Joaquina - tłumaczy Affleck. - Na początku naszej drogi nie wiedziałem, co się wydarzy. Prawda jest taka, że z każdym dniem robiło się coraz ciekawiej. Udało nam się stworzyć naprawdę niewiarygodny film, jedyny w swoim rodzaju. Poznacie całą prawdę. Dowiecie się, co działo się w życiu Joaquina Phoeniksa po odejściu z branży filmowej i po rozpoczęciu kariery muzycznej.

d25fnai

Affleck ma na koncie kilka krótkometrażowych produkcji, realizowanych pod koniec lat 90. Jego dorobek aktorski zamyka rola w filmie "The Killer Inside Me".

Ostatni film z udziałem Joaquina Phoeniksa to dramat "Kochankowie".

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d25fnai

Podziel się opinią

Share
d25fnai
d25fnai