Trwa ładowanie...
d4bgn7z
Aktualności

Casey Affleck w niebezpiecznej misji ratunkowej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Casey Affleck w niebezpiecznej misji ratunkowej
d4bgn7z

Casey Affleck negocjuje warunki udziału w filmie "The Finest Hours". W obsadzie obrazu jest już Chris Pine.

Oparta na faktach produkcja opowie o dramatycznej akcji ratunkowej, do której doszło w 1952 roku u wybrzeża Cape Cod. Potężna śnieżyca zniszczyła wówczas dwa tankowce. Straż przybrzeżna, pomimo niewyobrażalnie trudnych warunków, wyruszyła jednak na pomoc ocalałym.

Pomysł na film narodził się już kilka lat temu. Pierwotnie za kamerą miał stanąć Robert Schwentke, ale zrezygnował ze względu na przedłużające się prace nad scenariuszem i inną propozycję (realizacji kontynuacji "Niezgodnej" - "Insurgent"). W kwietniu tego roku studio Disneya, pod którego skrzydłami produkcja powstaje, zaoferowało reżyserię Craigowi Gillespiemu ("Million Dollar Arm").

Za podstawę scenariusza posłużyła książka Caseya Shermana i Michaela J. Tougiasa. Na ekran przenoszą ją Paul Tamasy i Eric Johnson ("Fighter"). Produkcją dzieła zajmują się Jim Whitaker i Dorothy Aufiero.

Casey Affleck wystąpił ostatnio w thrillerze "Zrodzony w ogniu". W listopadzie aktora będzie można podziwiać w obrazie "Interstellar" Christophera Nolana.

d4bgn7z

Podziel się opinią

Share
d4bgn7z
d4bgn7z