Trwa ładowanie...

Cezary Żak i Artur Barciś w animacji "Ups! Arka odpłynęła..."

Cezary Żak i Artur Barciś w animacji "Ups! Arka odpłynęła..."Źródło: East news
d1f487n
d1f487n

Przed dwoma dniami odbierał Wiktora, a dziś na głowie wyhodował... stwora. Gwiazda "Rancza" *Cezary Żak ma przechlapane. W animacji "Ups! Arka odpłynęła..." ociężały Moby – bohater, któremu podkłada głos, nie załapał się na pokład arki Noego!*

A ponadto padł ofiarą irytującego pasożyta. Mackowatego Szałaputa, pasażera na gapę na głowie Moby’ego, brawurowo zagrał Artur Barciś. Komiczny i uwielbiany przez widzów duet aktorów otwiera gwiazdorską obsadę polskiego dubbingu „Ups!”. Pełna humoru i przygód historia zwierzaków-pluszczaków, ich zabawnych towarzyszy oraz wspólnego zmagania z wielką falą (śmiechu) trafi do kin 1 maja.

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz parą gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

Moby (Cezary Żak)
Poczciwiec wzbudza zaufanie od pierwszego wejrzenia, bo jak można się bać kogoś, kto wygląda jak skrzyżowanie czołgu ze ślimakiem? Najbardziej w życiu doskwiera mu samotność. Z powodu swojego nietypowego wyglądu żyje na marginesie zwierzęcej społeczności i trochę się z tego powodu rozczula nad sobą. Ci, którzy poznają go trochę bliżej, szybko się przekonują, że Moby jest najwspanialszym przyjacielem, jakiego można sobie wymarzyć.

d1f487n

Szałaput (Artur Barciś)
Wyjątkowo irytujący pasożyt. Głośny i bezczelny gaduła, drażniący wszystkich wokół. Powiedzenie „siedzieć komuś na głowie” dopracował do perfekcji. Od wielu miesięcy gnieździ się, jako pasażer na gapę, na głowie nieszczęsnego Moby’ego, irytując poczciwego olbrzyma nieustannymi przechwałkami i docinkami. Ale nawet on, w obliczu niebezpieczeństwa, potrafi przezwyciężyć swą pasożytniczą naturę i stanąć w obronie przyjaciół.

d1f487n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f487n