Charlie Sheen romansuje z 26-letnią opiekunką. To jego pierwszy związek po tym, jak 2015 roku przyznał się do nosicielstwa HIV

Charlie Sheen ma nową dziewczynę, 26-letnią Julię Stambler. To pierwszy publiczny związek gwiazdora od czasu jego coming outu jako człowieka żyjącego z wirusem HIV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlie Sheen
Charlie Sheen (East News)

Jak podają amerykańskie tabloidy, 51-letni aktor znów jest zakochany. Charlie Sheen od 3 miesięcy spotyka się niejaką Julią Stambler (na zdjęciach poniżej). 26-latka została zatrudniona przez jedną z jego byłych żon do opieki nad dziećmi.

Najwyraźniej jest to coś poważnego, ponieważ aktor zabrał nową dziewczynę na urodziny swojej 12-letniej córki. Matką dziewczynki jest druga żona Sheena, aktorka Denise Richards.

Jeśli wierzyć kolorowej prasie, Sheen miał złośliwie podziękować swojej drugiej żonie, Brooke Mueller, która zatrudniła Stambler w charakterze opiekunki.

W listopadzie 2015 roku znany z hulaszczego trybu życia Charlie Sheen zdradził swój sekret. Przyznał, że jest zarażony HIV. Gwiazdor zdecydował się ujawnić informację gdy, jak twierdził, była dziewczyna zaczęła go szantażować, grożąc ujawnieniem tajemnicy.

W styczniu, podczas wywiadu telewizyjnego, aktor przyznał się, że nosił się z zamiarem popełnienia samobójstwa

- W dniu, kiedy dowiedziałem się, że mam HIV, od razu chciałem się zabić. Była jednak ze mną moja mama. Nie chciałem zrobić tego przy niej. To ona by mnie znalazła i ona musiałaby posprzątać po mnie cały ten bałagan. Coś mnie naszło. Lekarze dali mi garść pigułek i powiedzieli: „Możesz iść do domu. Będziesz z tym żyć” - mówił Sheen.

Charlie Sheen East News
Podziel się

Innym razem aktor dał do zrozumienia, że wie, jakie inne hollywoodzkie gwiazdy są nosicielami wirusa HIV. Zaznaczył jednak, że tajemnicę zabierze do grobu.

Sheen, były gwiazdor sitcomu "Dwóch i pół", ostatnio wystąpił w komedii "Mad Families".

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.