Trwa ładowanie...
d3cbsfj

''Chemia'': Co to jest miłość totalna? Odważne wyznanie Tomasza Schuchardta [WIDEO]

Share
''Chemia'': Co to jest miłość totalna? Odważne wyznanie Tomasza Schuchardta [WIDEO]
Źródło: mat. dystrybutora
d3cbsfj

- Nie wyobrażam sobie innej miłości, niż taka która jest totalna, zapamiętała. I właśnie przez to czasami rani czy boli. Ale równocześnie jest mięsista i daje euforię. To jest dla mnie miłość. Tylko tak można kochać - odważnie przyznaje Tomasz Schuchardt, którego 2 października będziemy mogli zobaczyć w filmie „Chemia”.

- Ten film jest zaskakujący, magnetyczny, szalony, ale też piękny. Każdy człowiek myślący trochę szerzej o życiu, o uczuciach może ten film śmiało zobaczyć – dodaje aktor.

d3cbsfj

Tomasz Schuchardt gra fotografa – Benka. Pewnego dnia, który zapowiada się na najgorszy dzień w jego życiu – spotyka Lenę, szaloną, charyzmatyczną pełną energii kobietę (piękna Agnieszka Żulewska).

„Chemia” to porywająca opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

„Chemia”, która zapowiadana jest jako najpiękniejszy polski film o miłości, inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z życia założycielki fundacji Rak’n’Roll – Magdy Prokopowicz. Film nakręcił jej mąż – Bartek Prokopowicz.

W ekranie zobaczymy: znakomitą Agnieszkę Żulewską („Bejbi blues”), Tomasza Schuchardta ( „Jesteś Bogiem”), Danutę Stenkę, Eryka Lubosa, Adama Woronowicza, Anitę Jańcię-Prokopowicz. Autorem zdjęć do filmu jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”).

d3cbsfj

Podziel się opinią

Share
d3cbsfj
d3cbsfj