Trwa ładowanie...
christopher plummer

Christopher Plummer w thrillerze Atoma Egoyana

Share
Christopher Plummer w thrillerze Atoma Egoyana
d4h099h

*Christopher Plummer zagra w filmie "Remember" Atoma Egoyana.*

Scenariusz obrazu napisał Benjamin August. Dzieło będzie frapującym thrillerem, w którym najmroczniejsze dzieje współczesnej historii zderzają się z teraźniejszym pragnieniem odwetu. Za kamerą stanie Atom Egoyan.

d4h099h

W filmie, oprócz Christophera Plummera, wystąpią także Martin Landau, Dean Norris, Bruno Ganz, Heinz Lieven i Gunter Lamprecht. Za produkcję odpowiadają Ari Lantos i Robert Lantos ("Świat według Barneya"). Zdjęcia mają rozpocząć się 14 lipca w Toronto.

Christopher Plummer pracował z Atomem Egoyanem ponad dziesięć lat temu przy okazji dramatu "Ararat" (2002). Aktor, który dwa lata temu otrzymał Oscara za najlepszą rolę z drugoplanową w "Debiutantach" Mike'a Millsa, wystąpił ostatnio w filmach "Hector and the Search for Happiness" Petera Chelsoma i "The Girl Who Played with Fire" Davida Finchera, które czekają na swoją premierę. W marcu w kinach za oceanem zagościła komedia romantyczna "Elsa & Fred" z Christopherem Plummerem i Shirley MacLaine w rolach głównych.

Ostatni obraz Atoma Egoyana, thriller "The Captive", będzie walczył o Złotą Palmę podczas 67. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes (14-25 maja).

d4h099h

Podziel się opinią

Share
d4h099h
d4h099h