WP

"Ci ludzie powinni być uhonorowani". Iwan Rheon o filmie "303. Bitwa o Anglię"

Prezentujemy materiał specjalny z planu "303. Bitwa o Anglię”, w którym grający główne role aktorzy opowiadają o tym, dlaczego produkcja ta jest dla nich wyjątkowa, i dlaczego zdecydowali się wziąć w niej udział.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W jednej z głównych ról zobaczymy Marcina Dorocińskiego
W jednej z głównych ról zobaczymy Marcina Dorocińskiego (Materiały prasowe)
WP

Widowiskowa superprodukcja o polskich lotnikach, którzy zmienili losy świata w kinach od 17 sierpnia. A tymczasem aktorzy opowiedzieli czym było dla nich zagranie w polsko-brytyjskiej produkcji. Odtwórca roli legendarnego pilota Jana Zumbacha Iwan Rheon nie ukrywał wdzięczności dla Polaków, którzy dzielnie bronili jego ojczyzny: "Dziękuję za wszystko co Dywizjon 303 zrobił dla Wielkiej Brytanii”.

"Nie sposób nie wejść do takiego projektu, w którym opowiada się niesamowite historie ludzi, którzy oddawali za te największe wartości swoje życie”.
Marcin Dorociński

"To bardzo ważne, żeby ludzie zobaczyli tę historię. Wiele osób jej nie zna. Ja sam się o niej dowiedziałem po przeczytaniu scenariusza”.
Milo Gibson

"Ci ludzie powinni być uhonorowani. To nasza misja, aby opowiedzieć historię ich bohaterstwa. O tym jak przybyli do Wielkiej Brytanii i pomogli w walce z nazistami. Ta opowieść jest niesamowita. Cieszę się, że mogę być jej częścią. To dla mnie zaszczyt, że mogę zagrać postać Jana Zumbacha. Był prawdziwą legendą i miał niesamowite życie”.
Iwan Rheon

WP
Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP