Trwa ładowanie...

"Ci ludzie powinni być uhonorowani". Iwan Rheon o filmie "303. Bitwa o Anglię"

Prezentujemy materiał specjalny z planu "303. Bitwa o Anglię”, w którym grający główne role aktorzy opowiadają o tym, dlaczego produkcja ta jest dla nich wyjątkowa, i dlaczego zdecydowali się wziąć w niej udział.

Share
"Ci ludzie powinni być uhonorowani". Iwan Rheon o filmie "303. Bitwa o Anglię"
Źródło: Materiały prasowe
d3w5e6n

Widowiskowa superprodukcja o polskich lotnikach, którzy zmienili losy świata w kinach od 17 sierpnia. A tymczasem aktorzy opowiedzieli czym było dla nich zagranie w polsko-brytyjskiej produkcji. Odtwórca roli legendarnego pilota Jana Zumbacha Iwan Rheon nie ukrywał wdzięczności dla Polaków, którzy dzielnie bronili jego ojczyzny: "Dziękuję za wszystko co Dywizjon 303 zrobił dla Wielkiej Brytanii”.

"Nie sposób nie wejść do takiego projektu, w którym opowiada się niesamowite historie ludzi, którzy oddawali za te największe wartości swoje życie”.
Marcin Dorociński

d3w5e6n

"To bardzo ważne, żeby ludzie zobaczyli tę historię. Wiele osób jej nie zna. Ja sam się o niej dowiedziałem po przeczytaniu scenariusza”.
Milo Gibson

"Ci ludzie powinni być uhonorowani. To nasza misja, aby opowiedzieć historię ich bohaterstwa. O tym jak przybyli do Wielkiej Brytanii i pomogli w walce z nazistami. Ta opowieść jest niesamowita. Cieszę się, że mogę być jej częścią. To dla mnie zaszczyt, że mogę zagrać postać Jana Zumbacha. Był prawdziwą legendą i miał niesamowite życie”.
Iwan Rheon

d3w5e6n

Podziel się opinią

Share
d3w5e6n
d3w5e6n