Trwa ładowanie...

Co czują polskie gwiazdy, kiedy oglądają się na ekranie?

Co czują polskie gwiazdy, kiedy oglądają się na ekranie?Źródło: TVN
d2mv6k5
d2mv6k5

Choćby nie wiadomo jak bardzo stali się popularni, polscy aktorzy i aktorki to ludzie tacy sami jak my, odczuwający dokładnie takie same emocje, jak widzowie ich filmów. A co czują, kiedy to oni zasiadają przed kinowym lub telewizyjnym ekranem, na którym zobaczyć mogą samych siebie?

Na pytanie "Co czułaś/czułeś, kiedy po raz pierwszy zobaczyłaś/łeś się na ekranie" odpowiedziało czworo niezwykle popularnych polskich aktorek i aktorów - Katarzyna Figura, Bogusław Linda, Tomasz Karolak i Natasza Urbańska. Każdy z nich widząc siebie na ekranie reaguje zupełnie inaczej. Jedni odczuwają ścisk w żołądku i czują zażenowanie - inni widzą w sobie zachodnie gwiazdy kina akcji.

Wypowiedzi wspomnianej czwórki zgromadziliśmy poniżej. Posłuchajcie i przekonajcie się na własne oczy, że to ludzie tacy sami jak my.

Katarzyna Figura:

Bogusław Linda:

Tomasz Karolak:

Natasza Urbańska:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d2mv6k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mv6k5