Trwa ładowanie...
d11h2qm

Co się dzieje z Lizą Minnelli? Wieloletni współpracownik ucina spekulacje

Po niedawnym odwołaniu koncertów przez Lizę Minnelli, tabloidy znów piszą o jej kiepskim stanie zdrowia. O oficjalny komentarz poproszono wieloletniego współpracownika aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stan zdrowia Lizy Minnelli od wielu lat budzi niepokój. Amerykańskie tabloidy już kilkakrotnie pisały, że umiera
Stan zdrowia Lizy Minnelli od wielu lat budzi niepokój. Amerykańskie tabloidy już kilkakrotnie pisały, że umiera (East News)
d11h2qm

O stanie zdrowia hollywoodzkiej legendy spekuluje się od wielu lat. W 2016 r. pojawiły się zdjęcia aktorki na wózku. Naturalnie temat natychmiast podchwyciły media. Oliwy do ognia dolała sama Minnelli, która zamieściła w sieci kontrowersyjne nagranie. Jego treść została jednoznacznie odebrana jako mowa pożegnalna.

Temat kondycji gwiazdy, która wiodła iście rock'n'rollowy tryb życia, wrócił ponownie. A to za sprawą odwołanych koncertów, które Liza Minnelli miała dać w Vegas i kalifornijskim Segerstrom Center for the Arts.

d11h2qm

Zobacz też: Frytka wygląda jak Minnelli

"The Hollywood Reporter" poprosił o komentarz Michaela Feinsteina, wieloletniego współpracownika i przyjaciela aktorki. A ten uspokaja.
Wedle zapewnień Feinsteina, 72-letnia gwiazda "Kabaretu" ma się świetnie.

"W końcu robi to, na co ma ochotę"

Minnelli jest trzeźwa i absolutnie nie wybiera się na tamten świat. Niedawny koncert został odwołany, ponieważ aktorka nabawiła się infekcji i musiała udać się na leczenie.

d11h2qm

- Czuje się świetnie i już nie może doczekać się kolejnych występów – tłumaczy Michael Feinstein.

Okazuje się, że na stare lata Minnelli postanowiła nieco odpuścić. Przeprowadziła się do Los Angeles i w końcu robi to, na co ma ochotę.

- Zawsze robiła to, co kazali jej menedżerowie i agenci. Po 60 latach miała już tego dość. Od wielu lat jest trzeźwa. Często mówi: "Budzę się każdego ranka i myślę: "Co dziś muszę zrobić? Nic".

"Konflikt wyssany z palca"

Przyjaciel Minnelli skomentował też domniemany konflikt między aktorką a Renee Zellweger, która zagra jej matkę, Judy Garland, w nadchodzącym filmie.

d11h2qm

- Radar Online, który od lat pisze, ze umiera, opublikował tekst, w którym napisano, że Liza miała przez 4 godziny pouczać Renee, jak ma zagrać jej matkę. Wyssali to z palca. Ona nigdy jej nie spotkała, a taka rozmowa nie miała miejsca.

East News
d11h2qm

Podziel się opinią

Share

d11h2qm

d11h2qm