Trwa ładowanie...

Colin Firth i Nicole Kidman w polskim zwiastunie "Drogi do zapomnienia"

Share
Colin Firth i Nicole Kidman w polskim zwiastunie "Drogi do zapomnienia"
Źródło: megafon.pl
d3ffbuu

W sieci pojawił się polski zwiastun dramatu "Droga do zapomnienia" z *Colinem Firthem i Nicole Kidman w rolach głównych.*

Obraz powstał na podstawie autobiografii Erica Lomaxa pod tym samym tytułem. Pisarz walczył w szeregach brytyjskiej armii podczas II wojny światowej. Osadzony w obozie jenieckim Lomax (Colin Firth) jest zmuszany do wycieńczającej pracy przy budowie osławionej Kolei Śmierci (Kolei Birmańskiej). Ceną za jej powstanie jest życie dziesiątek tysięcy jeńców i ludności cywilnej. Jako specjalista od łączności, Lomax konstruuje radio, które ma być źródłem informacji o wydarzeniach na froncie. Odnalezione przez strażników, staje się przyczyną brutalnych przesłuchań, podczas których oficer ociera się o śmierć. Lata później, zmagający się z wojenną traumą Lomax wyrusza na poszukiwanie swojego japońskiego oprawcy. Ma nadzieję, że konfrontacja z dawnym wrogiem pozwoli mu rozliczyć się z przeszłością i zamknąć raz na zawsze ten wstrząsający rozdział swego życia.

Polski zwiastun "Drogi do zapomnienia" można obejrzeć poniżej:

Oprócz Firtha i Kidman w obsadzie filmu znaleźli się również Stellan Skarsgard, Jeremy Irvine oraz Hiroyuki Sanada. Za reżyserię obrazu odpowiada Jonathan Teplitzky, a scenariusz napisał Frank Cottrell Boyce.

"Droga do zapomnienia" wejdzie na ekrany polskich kin 4 kwietnia.

d3ffbuu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ffbuu
d3ffbuu