Trwa ładowanie...

Colin Trevorrow nie wróci do Parku jurajskiego

Colin Trevorrow nie wróci do Parku jurajskiego
d345ku0
d345ku0

Film "Jurassic World" jeszcze nie doczekał się premiery, a już mówi się o kolejnej odsłonie. Wiadomo, że będzie miała innego reżysera.

Colin Trevorrow zapowiedział, że nie zajmie się następnym filmem o Parku Jurajskim. - "Jurassic Park" jest jak "Gwiezdne wojny" - tłumaczy. - Inny reżyser pomoże osiągnąć inny klimat obrazu. Będę zaangażowany w projekt, ale nie stanę za kamerą.

Przypomnijmy, że akcja "Jurassic World" rozgrywa się 22 lata po wydarzeniach z "Parku jurajskiego". Park, który wymarzył sobie John Hammond w końcu działa. Codziennie odwiedza go 20 tysięcy turystów. Działa również laboratorium Hammond Creation Lab, gdzie stworzono nowy gatunek dinozaura.

W filmie grają Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Ty Simpkins, Vincent D'Onofrio, Irrfan Khan, Jake Johnson, Omar Sy i Judy Greer. Steven Spielberg pełni rolę producenta wykonawczego.

Producenci liczą na to, że dzieło tylko w USA w weekend otwarcia zarobi 100 milionów dolarów, co zasadniczo przesądzi plany realizacji sequela.

Do polskich kin "Jurassic World" trafi 12 czerwca.

d345ku0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d345ku0