Trwa ładowanie...
sing
MW
04-01-2022 14:05

Coś dla dużych, coś dla małych… Po prostu bajka dla każdego!

Kolejny odcinek "Odjazdu z Małgosią" to znak, że czasu do premiery "Sing 2" coraz mniej! Czy nie możecie się jej doczekać równie mocno, jak Małgosia Socha? I czy jej dzisiejszy gość, Michał Gała, oglądał część pierwszą? Zobaczcie sami!

Materiał partnera: Dystrubutor filmu SING 2
Coś dla dużych, coś dla małych… Po prostu bajka dla każdego!Źródło: Materiały prasowe
d44lvmo
d44lvmo

"Sing" to obowiązkowa pozycja w repertuarze dzieci Małgosi, które nie tylko oglądają bajkę, ale i kochają piosenki, które się w niej pojawiają. "Sing 2" na pewno czeka ten sam los, ale czy Michał Gała też tak ma?

Odjazd z Małgosią - Michał Gała

Małgosia i Michał zapraszają Was gorąco i śpiewająco na kolejną część, która do kin zawita już 21 stycznia!

Po wielu perypetiach związanych z uratowaniem Teatru Moon, Buster i jego przyjaciele stawiają przed sobą kolejny cel – podbój Redshore City i występ w legendarnym Teatrze Crystal Tower. Jest to nie lada sztuka i aby osiągnąć sukces, będą musieli kolejny raz dokonać niemal niemożliwego oraz przezwyciężyć własne słabości.

Sing2 Materiały prasowe
Sing2Źródło: Materiały prasowe

Druga część tej kultowej animacji usiana jest gwiazdami zarówno w oryginalne, jak i w polskiej wersji! W roli Bustera Moona po raz kolejny usłyszymy Matthew McCounaghey'a (w wersji polskiej – Modesta Rucińskiego), Rosita mówi głosem Reese Witherspoon (w wersji polskiej – Małgorzaty Sochy), zaś Ash – Scarlett Johansson (w wersji polskiej – Lidii Sadowej). Dołączy do nich BONO (w wersji polskiej - Andrzej Chudy), jako rockowy samotnik, Clay Calloway!

Polskie dialogi to dzieło Bartosza Wierzbięty, który odpowiadał wcześniej za takie przeboje, jak "Minionki", "Madagaskar" czy "Shrek"!

Materiał partnera: Dystrubutor filmu SING 2
d44lvmo

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44lvmo