Trwa ładowanie...
d1b8n7g
Aktualności

''Cosmopolis'': Tylko u nas! Pierwszy polski plakat [foto]

Share
''Cosmopolis'': Tylko u nas! Pierwszy polski plakat [foto]
d1b8n7g

Tylko u nas możecie po raz pierwszy zobaczyć polski plakat najnowszego filmu *Davida Cronenberga„Cosmopolis”. Polski dystrybutor za pośrednictwem naszego serwisu przedstawia zapowiedź długo oczekiwanego obraz kontrowersyjnego autora „Nagiego Lunchu”.*

Tym razem Cronenberg, nazywany wielkim wizjonerem współczesnego kina, zrealizował ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo.

Robert Pattinson zagrał rolę, która (jak sam mówi) na zawsze odmieni jego aktorski wizerunek. Pierwszy polski plakat oraz nigdzie nie publikowane wcześniej zdjęcia z filmu „Cosmopolis” są przedsmakiem unikatowej mrocznej atmosfery, którą tylko Cronenberg jest w stanie osiągnąć na dużym ekranie.

Film „Cosmopolis” ma sukces i skandal wpisany w scenariusz.

d1b8n7g

Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale… Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale mniej trwałe. Seks jest mocniejszy, ale bardziej niebezpieczny. W przyszłości wszystko jest bardziej… Może dlatego, że zbliża się koniec.

Erick Packer (Robert Pattinson), 28-letni miliarder, giełdowy geniusz, bezwzględny manipulator, opuszcza swój superluksusowy apartament na Manhattanie, by przemierzyć ogarnięte chaosem miasto. Będzie to podróż, która na zawsze odmieni jego uporządkowane, pozbawione emocji życie. Z wnętrza swej pancernej limuzyny Erick doświadczy świata, z jakim dotąd nie zetknął się twarzą w twarz.

W rolach głównych oprócz Pattinsona zobaczymy także Paula Giamatti, Juliette Binoche, Samanthę Morton, Jaya Baruchela i Mathieu Amalrica.

d1b8n7g

Poniżej prezentujemy polski zwiastun produkcji:

Na polskich ekranach *"Cosmopolis" będzie można zobaczyć już od 22 czerwca.*

d1b8n7g

Podziel się opinią

Share
d1b8n7g
d1b8n7g