Trwa ładowanie...
plakat
31-05-2012 14:22

''Cosmopolis'': Tylko u nas! Pierwszy polski plakat [foto]

''Cosmopolis'': Tylko u nas! Pierwszy polski plakat [foto]
d4e7m6z
d4e7m6z

Tylko u nas możecie po raz pierwszy zobaczyć polski plakat najnowszego filmu *Davida Cronenberga„Cosmopolis”. Polski dystrybutor za pośrednictwem naszego serwisu przedstawia zapowiedź długo oczekiwanego obraz kontrowersyjnego autora „Nagiego Lunchu”.*

Tym razem Cronenberg, nazywany wielkim wizjonerem współczesnego kina, zrealizował ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo.

Robert Pattinson zagrał rolę, która (jak sam mówi) na zawsze odmieni jego aktorski wizerunek. Pierwszy polski plakat oraz nigdzie nie publikowane wcześniej zdjęcia z filmu „Cosmopolis” są przedsmakiem unikatowej mrocznej atmosfery, którą tylko Cronenberg jest w stanie osiągnąć na dużym ekranie.

Film „Cosmopolis” ma sukces i skandal wpisany w scenariusz.

d4e7m6z

Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale… Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale mniej trwałe. Seks jest mocniejszy, ale bardziej niebezpieczny. W przyszłości wszystko jest bardziej… Może dlatego, że zbliża się koniec.

Erick Packer (Robert Pattinson), 28-letni miliarder, giełdowy geniusz, bezwzględny manipulator, opuszcza swój superluksusowy apartament na Manhattanie, by przemierzyć ogarnięte chaosem miasto. Będzie to podróż, która na zawsze odmieni jego uporządkowane, pozbawione emocji życie. Z wnętrza swej pancernej limuzyny Erick doświadczy świata, z jakim dotąd nie zetknął się twarzą w twarz.

W rolach głównych oprócz Pattinsona zobaczymy także Paula Giamatti, Juliette Binoche, Samanthę Morton, Jaya Baruchela i Mathieu Amalrica.

Poniżej prezentujemy polski zwiastun produkcji:

Na polskich ekranach *"Cosmopolis" będzie można zobaczyć już od 22 czerwca.*

d4e7m6z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e7m6z