Trwa ładowanie...

''Czarownica'': Angelina Jolie i jej córka w jednym filmie

Share
''Czarownica'': Angelina Jolie i jej córka w jednym filmie
Źródło: Walt Disney Pictures
d15tj1y

Na co dzień walcząca z paparazzi próbującymi zrobić zdjęcia jej dzieciom aktorka nie miała nic przeciwko, by w epizodach filmu "<a href="http://film.wp.pl/czarownica-6029212977521281c">Czarownica</a>", w którym wciela się w tytułową bohaterkę, wystąpiła jej córka - Vivienne.

Na niedawno opublikowanych materiałach promocyjnych filmu po raz pierwszy możemy oglądać matkę i córkę uwiecznione w jednym kadrze. Fotografie bardzo szybko obiegły internet, z jednej strony wywołując rozczulenie fanów urodziwej aktorki, a z drugiej uszczypliwe komentarze zarzucające Jolie hipokryzję.

Okazuje się, że udział Vivienne w filmie okazał się nieodzowny, gdyż wybrane w castingach inne dzieci bały się przebywać na planie zdjęciowym z mocno ucharakteryzowaną partnerką Brada Pitta. Jedynym maluchem, który nie wybuchał płaczem na widok rogatej Angeliny Jolie okazała się jej córka.

- Trzy- i czterolatki, które grają w "Czarownicy", bały się do mnie podejść. Potrzeba było dziecka, które by mnie lubiło i którego nie przestraszyłyby moje rogi, oczy i szpony. Musieliśmy więc zaangażować Viv - mówiła Jolie.

d15tj1y

- Myślimy, że dla naszych dzieci towarzyszenie nam na planie i niewielki epizod to fajna zabawa. Nie chodzi o to, by zajęły się aktorstwem. Brad i ja nie mamy takich planów - ucięła wszelkie spekulacje aktorka.

Debiutująca na ekranach dziewczynka za występ w filmie Disneya otrzymywała od studia wynegocjowaną przez rodziców tygodniówkę w wysokości 3 tysięcy dolarów oraz 60 dolarów dziennie na drobne wydatki.

Przypomnijmy, że w "Czarownicy" historia znana z baśni o Śpiącej Królewnie opowiedziana zostaje z perspektywy tytułowej bohaterki. - Zadaliśmy sobie pytanie co sprawia, że ludzie stają się źli, nikczemni, agresywni i okrutni - komentowała Jolie. - Co stało się w przypadku mojej bohaterki?

W filmie występują także Elle Fanning, Sharlto Copley, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple i Leslie Manville. Za reżyserię odpowiada Robert Stromberg.

"Czarownica" wejdzie na ekrany polskich kin 30 maja.

d15tj1y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15tj1y
d15tj1y