Trwa ładowanie...
angelina jolie

''Czarownica'' - zobaczcie co aktorzy i twórcy mówią o filmie!

Share
''Czarownica'' - zobaczcie co aktorzy i twórcy mówią o filmie!
Źródło: Disney
d34hbsu

Czarownica Jolie! Jedna z największych gwiazd Hollywood i Disney – połączenie jak z bajki. „Czarownica” z Angeliną Jolie w roli tytułowej w kinach od 30 maja. Zobaczcie co aktorzy i twórcy filmu mają do powiedzenia o ciekawostkach i fabule produkcji.

Śpiącą Królewnę z wielkiego i małego ekranu znają niemal wszyscy. Jej archetypowa historia tkwi w podświadomości każdego, kto choć raz słyszał o uroku rzuconym przez złą czarownicę, ukłuciu wrzecionem i zapadnięciu w sen, z którego może wybudzić wyłącznie pocałunek księcia. Ale mało kto się zastanawiał, co było wcześniej.

Tym tropem poszli twórcy „Czarownicy”. Główną bohaterką uczynili Diabolinę znaną z disneyowskiego klasyka, „Śpiąca Królewna” z 1959 roku. Najnowsza produkcja studia przybliża historię najbardziej znanego spośród disneyowskich czarnych charakterów. Na jaw wyjdą motywy, które kierowały Diaboliną, gdy rzucała urok na nowonarodzoną królewską córkę, Aurorę, a także wypadki, które zmieniły serce tytułowej bohaterki w kamień. Nie zabraknie również zrealizowanego z hollywoodzkim rozmachem konfliktu pomiędzy królestwem lasu a królestwem ludzi.

Zwiastun filmu:

Odnieśliśmy się z szacunkiem do klasyka. Zachowaliśmy te elementy opowieści, które wszyscy kochamy. Ale mamy nadzieję, że będzie to jednocześnie wyprawa w nieznany świat. To piękna i zaskakująca opowieść – powiedziała odtwórczyni głównej roli, Angelina Jolie. Dlaczego zaskakująca? Bo rzuci nowe światło na dobrze wszystkim znaną historię. To doskonały pretekst, by raz jeszcze zajrzeć do baśniowej krainy, w której nie wszystko jest takim jakim się wydaje.

Aktorzy i twórcy o filmie:

Czarownica” w kinach od 30 maja!

d34hbsu

Podziel się opinią

Share
d34hbsu
d34hbsu