Trwa ładowanie...

Czas dla prawdziwych kinomaniaków!

Share
Czas dla prawdziwych kinomaniaków!
d2np24l

Wakacje to czas blockbusterów i najlepszej filmowej rozrywki. I właśnie tego lata Cinema City zaprasza do udziału w cyfrowej loterii CINEMIX, w której do wygrania jest ponad 800 000 nagród. Każdy bilet jest przepustką do zwycięstwa, więc jeśli „chłoniecie” wszystkie premiery, a kino jest waszym drugim domem – ta loteria jeszcze bardziej urozmaici wasze filmowe lato!

Okres wakacyjny to czas odpoczynku i relaksu. Jest też idealnym momentem na nadrobienie zaległości kinowych. Kiedy wszyscy wyjeżdżają na urlopy to właśnie w kinie dzieje się najwięcej! W lipcu i sierpniu na ekrany Cinema City trafią największe produkcje. Obecnie w kinach możecie zobaczyć m.in. Ewolucję Planety Małp czy Herculesa, a wkrótce także Strażników Galaktyki i Wojownicze Żółwie Ninja. Jeśli z zapartym tchem czekacie na najnowsze produkcje filmowe i nie możecie przepuścić żadnego tytułu, skorzystajcie z dodatkowej szansy, jaką jest loteria Cinema City –CINEMIX. W te wakacje każdy bilet kinowy to okazja na zdobycie wspaniałych nagród!

Im więcej seansów, tym większa szansa
W loterii CINEMIX znajduje się ponad 800 000 nagród, a każdy bilet do Cinema City jest szansą na zdobycie jednej z nich. Wystarczy obejrzeć film i wprowadzić specjalny kod z biletu w aplikacji konkursowej na stronie internetowej www.cinemix.pl by sięgnąć po tablety, telewizory i lodówki Samsung, a także darmowe bilety, zestawy w barze i zniżki do wykorzystania w kinie! W puli nagród znajduje się również samochód ŠKODA Rapid Spaceback. Dodatkowo, każdy uczestnik zarejestrowany w promocji na www.cinemix.pl ma szansę na udział w Wielkim Finale 1 września, podczas którego do wygrania będzie kolejny samochód Škoda Rapid Spaceback oraz inne atrakcyjne nagrody. Bo w Cinema City kto gra, ten wygra!

d2np24l

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na stronie www.cinema-city.pl i www.cinemix.pl

d2np24l

Podziel się opinią

Share
d2np24l
d2np24l