Trwa ładowanie...

''Czas wojny'' w ośmiu fragmentach [wideo]

Jest rok 1914. Albert to młody mężczyzna, który oswaja i trenuje konia o imieniu Joey.

''Czas wojny'' w ośmiu fragmentach [wideo]Źródło: Forum Film
d11wd6p

W internecie opublikowano aż osiem fragmentów "Czasu wojny" - najnowszego dzieła Stevena Spielberga, porównywanego rozmachem i jakością wykonania do "Szeregowca Ryana". Klipy można zobaczyć również w naszym serwisie.

Gdy wskutek przeciwności losu koń i jego opiekun zostają rozdzieleni, Joey trafia na zachodni front. Jego wielka odwaga porusza i inspiruje ludzi – brytyjskich kawalerzystów, niemieckich żołnierzy, czy francuskiego farmera i jego wnuczkę. Joey wciąż tęskni za Albertem, który został w odległej Anglii. Chłopak nie podda się jednak łatwo i mimo przeciwności losu, wyruszy w poszukiwaniu przyjaciela.

Jest rok 1914. Albert to młody mężczyzna, który oswaja i trenuje konia o imieniu Joey. Gdy wskutek przeciwności losu koń i jego opiekun zostają rozdzieleni, Joey trafia na zachodni front. Jego wielka odwaga porusza i inspiruje ludzi – brytyjskich kawalerzystów, niemieckich żołnierzy, czy francuskiego farmera i jego wnuczkę. Joey wciąż tęskni za Albertem, który został w odległej Anglii. Chłopak nie podda się jednak łatwo i mimo przeciwności losu, wyruszy w poszukiwaniu przyjaciela.

„Czas wojny” w kinach od 13 stycznia.

d11wd6p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wd6p