Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
złe miejsce
Materiał partnera

Człowiek może dorównać najgorszym demonom. "Złe Miejsce" już na DVD

Najnowszy horror producentów "Piły”, w reżyserii Franka Sabatelli – autora cenionego przez fanów gatunku dzieła "Blood Night: The Legend of Mary Hatchet” pojawił się na płytach DVD.

Share
Człowiek może dorównać najgorszym demonom. "Złe Miejsce" już na DVD
Źródło: Materiały prasowe
d3oi9lk

Przerażająca opowieść o młodych ludziach, którzy – w imię zemsty – zaprzedają dusze demonowi z piekła rodem. W obsadzie filmu m.in. Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan – aktorzy znani z takich produkcji, jak: "Pulp Fiction”, "Faceci w czerni”, "Pitch Perfect” czy "Ray Donovan”.

Zobacz wideo:

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale "ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana.

Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

d3oi9lk

Podziel się opinią

Share
d3oi9lk
d3oi9lk