Trwa ładowanie...
sin city
30-05-2014 10:30

Czy gwiazda "Sin City" przestała bać się rozbieranych scen?

Share
Czy gwiazda "Sin City" przestała bać się rozbieranych scen?Źródło: AFP
d1ft11w

W sieci pojawiły się nowe plakaty do filmu *"Sin City: Damulka warta grzechu", a wśród niż odważny poster z ikoną serii – striptizerką Nancy Callahan. „Nie mam żadnych problemów z tym, że seks pomaga sprzedawać nasz film” – deklaruje grająca Nancy, Jessica Alba.*

Słowa aktorki sprawiły, że fani gwiazdy zaczęli zastanawiać się, czy w nowym „Sin City” wreszcie zobaczą Albę nago. Przypomnijmy, że przed czterema laty piękna latynoska zasłynęła tym, że w rozbieranych scenach do „Maczety” jej nagość uzyskano dzięki… efektom komputerowym. „Nigdy nie pokażę się w filmie nago” – zapewniała wtedy Jessica. „Mogę grać wyzywające sceny i nosić seksowne ubrania, ale na pewno się nie rozbiorę. Pochodzę z bardzo katolickiej rodziny, która nie pochwala takich zachowań. Pamiętam, jak bardzo zdenerwowała się moja babcia, gdy raz zobaczyła mnie w samym staniku i majtkach.”

Dziś wypowiedzi gwiazdy brzmią w innym duchu. „Kręcąc pierwsze „Sin City” byłam niczym jeleń, którego oślepiły światła nadjeżdżającego samochodu” – mówi Alba. „Dziś nie ma we mnie strachu, a moja postać nie będzie już tak błogo naiwna. Chciałam, by z ofiary zamieniła się w kogoś mającego całkowitą kontrolę nad własnym życiem.”

d1ft11w

Przebojowe Miasto Grzechu powróci na duże ekrany 5 września, po blisko dekadzie oczekiwania. Z imponującą ekipą gwiazdorską (w składzie poza Albą – m.in.: Josh Brolin, Bruce Willis, Mickey Rourke, Joseph Gordon-Levitt, Michael Madsen i Eva Green) i scenariuszem napisanym przez autora nagrodzonej czterema Oscarami „Infiltracji” Martina Scorsese, „Sin City: Damulka warta grzechu” ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów!

Kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika, staje się jasne, że ulicami Miasta Grzechu znów popłynie krew! „Sin City: Damulka warta grzechu” to długo wyczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych ekranizacji komiksów ostatniej dekady.

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez („Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”) zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin, „Prawdziwe męstwo”) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z „Casino Royale”) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w „Zapaśniku”).

d1ft11w

Scenariusz „Damulki wartej grzechu” napisał laureat Nagrody Akademii, William Monahan – scenarzysta nagrodzonej czterema Oscarami „Infiltracji” Martina Scorsese. Nad projektem czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej „300”, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

"Sin City: Damulka warta grzechu" w kinach od 5 września 2014.

d1ft11w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ft11w
d1ft11w