Trwa ładowanie...

Czy kobiety wyginą?

Czy kobiety wyginą?
dd8g3fz
dd8g3fz

Pewne siebie, przebojowe, facetów traktują jak rękawiczki, zmieniają kiedy najdzie je ochota i traktują jak przyjemny dodatek do pracy. Prawdziwy związek zastępują romansem, miłość seksem, a popołudniową herbatkę zastrzykiem z testosteronu. Taki wizerunek kobiet wyłania się z polskich komedii romantycznych.

To w nich nasze drapieżne Marysie, Gosie i Elwiry lawirują, kradną, piją, a jak trzeba to zabiją. Mężczyźni muszą czuć przerażenie oglądając wizerunek współczesnej kobiety!

Na szczęście to tylko część prawdy o płci pięknej. W swoim najnowszym filmie „Cudowne lato” Ryszard Brylski udowadnia, że kobiecość w tradycyjnym wydaniu jeszcze nie wyginęła, a nawet ma się całkiem dobrze.

W „Cudownym lecie” kobiety potrafią być również nieśmiałe, zawodowo zagubione, a na mężczyzn wcale nie rzucają się z pazurami. Główna bohaterka filmu, dziewiętnastoletnia Kitka (Helena Sujecka), stawia właśnie pierwsze kroki w dorosłym życiu.

dd8g3fz

Nie ma w sobie bezkompromisowości Samanty z „Seksu w wielkim mieście”, agresywności Larry Croft, ani seksapilu Gabrielle z „Gotowych na wszystko”. Mimo to adoratorów pojawia się dwóch. O serce Kitki walczyć będą zabójczo przystojny brunet – Konrad (Antoni Pawlicki)
i romantyczny blondyn (Cezary Łukaszewicz). Kto je ostatecznie zdobędzie dowiemy się już na Walentynki – 11 lutego.

„Cudowne lato” to pełna czarnego humoru komedia, w której bawi romantyczna historia miłosna jak u Bridget Jones i przezabawna rywalizacja dwóch zakładów świadczących usługi w branży pogrzebowej. W filmie oprócz czarującej debiutantki Heleny Sujeckiej zobaczymy również ulubioną polską aktorkę komediową – Katarzynę Figurę w roli, która umarłego postawiłaby na nogi. Humor zagwarantują faworyci sceny teatralno-kabaretowej – grupa Mumio, oraz genialny w roli przedsiębiorczego dziadka Jerzy Trela.

„Cudowne Lato” w kinach już 11 lutego.

** [

10 WSTYDLIWYCH PRZYJEMNOŚCI, KTÓRE KOCHAMY ]( http://film.wp.pl/10-wstydliwych-przyjemnosci-6025278032835713g )

dd8g3fz

** [

TAK WYGLĄDA RODZEŃSTWO WIELKICH GWIAZD ]( http://film.wp.pl/supergwiazdy-i-ich-rodzenstwo-6025277585678977g ) * * [

ONE BYŁY NAJSEKSOWNIEJSZE W LATACH 80. I 90. ]( http://film.wp.pl/kobiety-w-ktorych-sie-kochalismy-w-latach-80-i-90-6025277507613825g ) * *[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://aleseriale.pl/gid,6703,fototemat.html )**

dd8g3fz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd8g3fz