Trwa ładowanie...

David Fincher z Oscarem za reżyserię? - Zobacz jak obstawiają widzowie!

David Fincher z Oscarem za reżyserię? - Zobacz jak obstawiają widzowie!Źródło: AP
d1y2o7z
d1y2o7z

Już 27 lutego odbędzie się 83. gala rozdania Nagród Akademii Filmowej dla najwybitniejszych aktorów i najlepszych produkcji minionego roku. Klienci zakładów bukmacherskich już wskazali swoich faworytów, którzy sięgną po upragnioną statuetkę Oscara. Typy Polaków niejednokrotnie odbiegają od tych, o których mówi się w kuluarach.

Gdyby to klienci film bukmacherskich decydowali o wręczeniu nagród, spokojnie mógłby spać Colin Firth, odtwórca roli Jerzego VI w filmie „Jak zostać królem”, którego jako zwycięzcę w kategorii Najlepszy Aktor widzi 99% obstawiających ten zakład.

Pewna zwycięstwa za główną rolę żeńską mogłaby też być Natalie Portman, która swoją kreacją w „Czarnym ŁabędziuDarrena Aronofsky'ego zyskała uznanie dziewięciu na dziesięciu klientów zakładów bukmacherskich.

Obraz „Jak zostać królem” jest głównym faworytem w walce o nagrodę Akademii Filmowej w kategorii Najlepszy Film. Na dzieło Toma Hoopera stawia 60% osób biorących udział w zakładach. Na drugim miejscu ex aequo znajdują się obrazy Christophera NolanaIncepcja” i „The Social Network” Davida Finchera. Na oba filmy stawia po dwadzieścia procent klientów firm bukmacherskich.

W kategorii Najlepszy Reżyser David Fincher, autor filmu o twórcy Facebooka, zdecydowanie zdystansował pozostałych konkurentów i sięgnięcie po Oscara wróży mu osiemdziesiąt procent obstawiających ten zakład.

d1y2o7z

Natomiast siedmiu na dziesięciu gości salonów bukmacherskich statuetkę za najlepszą muzykę najchętniej widziałoby w rękach twórców ścieżki dźwiękowej kasowego przeboju, jakim okazała się „Incepcja”.

Nasi klienci doceniają czysto wizualne walory filmów i równie często, co na najwybitniejsze kreacje aktorskie, przyjmujemy zakłady na najbardziej efektowną scenografię czy najlepsze kostiumy. W pierwszej z nich bój toczy się między dwoma filmami – „Incepcją” a „Jak zostać królem”, faworytem drugiej jest „Alicja w krainie czarówTima Burtona, na którą stawia 80% naszych klientów. – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

** [

JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ POSTACIE Z "KEVINA" ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-kevina-6025276617331841g )**

d1y2o7z

**[

CZY LAMIA Z "SEKSMISJI" MOCNO SIĘ ZMIENIŁA? ]( http://film.wp.pl/pamietacie-seksmisje-6025276006806657g ) * * [

EROTYCZNA PRZESZŁOŚĆ JOANNY KRUPY ]( http://teleshow.wp.pl/gid,13101910,img,13102011,kat,1024835,title,Joanna-Krupa-wystapila-w-erotycznym-filmie-Sno op-Dogga,galeria.html ) * *[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO! ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )**

d1y2o7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y2o7z