Trwa ładowanie...

David Lynch w Polsce. Odbędzie się spotkanie z reżyserem poświęcone medytacji transcendentalnej

W Dworze Artusa w Toruniu, w poniedziałek 13 listopada,o godzinie 15 odbędzie się się spotkanie Davidem Lynchem, które będzie poświęcone tematyce Medytacji Transcendentalnej.

Share
David Lynch w Polsce. Odbędzie się spotkanie z reżyserem poświęcone medytacji transcendentalnejŹródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d3uwywk

"Meditation, Creativity, Peace" dokumentuje dwuletnią, odbytą między 2007 a 2009 rokiem podróż Davida Lyncha przez 16 krajów, podczas której artysta uczestniczył w wykładach, wywiadach oraz spotkaniach ze studentami, przedstawicielami prasy i publicznością. W trakcie tych wydarzeń reżyser odpowiadał na pytania i poruszał tematy, które są mu bliskie; w szczególności zaś dzielił się swoją wiarą w korzyści, jakie niesie stosowanie techniki medytacji transcendentalnej, stworzonej przez Maharishiego Mahesha Yogiego. Materiał nakręcony został przez studentów oraz ekipę filmową fundacji założonej przez artystę - David Lynch Foundation, która zajmuje się działaniami na rzecz minimalizowania skutków negatywnego stresu w życiu ludzi oraz upowszechnianiem techniki medytacji transcendentalnej.

Ze względu na napięty program pobytu artysty w Polsce nie przewiduje się możliwości przedłużenia spotkania, ani dodatkowego czasu na sesje zdjęciowe i autografowe.

Film "Meditation, Creativity, Peace" będzie można również zobaczyć w Kinie CSW, również w poniedziałek, 13 listopada, o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

David Lynch kończy z kręceniem filmów:

d3uwywk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uwywk
d3uwywk