Trwa ładowanie...
d1uaao0

David Lynch w Polsce. Odbędzie się spotkanie z reżyserem poświęcone medytacji transcendentalnej

W Dworze Artusa w Toruniu, w poniedziałek 13 listopada,o godzinie 15 odbędzie się się spotkanie Davidem Lynchem, które będzie poświęcone tematyce Medytacji Transcendentalnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Lynch fot. Archiwum Artysty David Lynch fot. Archiwum Artysty
David Lynch fot. Archiwum Artysty David Lynch fot. Archiwum Artysty (materiał prasowy/Megafon.pl)
d1uaao0

"Meditation, Creativity, Peace" dokumentuje dwuletnią, odbytą między 2007 a 2009 rokiem podróż Davida Lyncha przez 16 krajów, podczas której artysta uczestniczył w wykładach, wywiadach oraz spotkaniach ze studentami, przedstawicielami prasy i publicznością. W trakcie tych wydarzeń reżyser odpowiadał na pytania i poruszał tematy, które są mu bliskie; w szczególności zaś dzielił się swoją wiarą w korzyści, jakie niesie stosowanie techniki medytacji transcendentalnej, stworzonej przez Maharishiego Mahesha Yogiego. Materiał nakręcony został przez studentów oraz ekipę filmową fundacji założonej przez artystę - David Lynch Foundation, która zajmuje się działaniami na rzecz minimalizowania skutków negatywnego stresu w życiu ludzi oraz upowszechnianiem techniki medytacji transcendentalnej.

Ze względu na napięty program pobytu artysty w Polsce nie przewiduje się możliwości przedłużenia spotkania, ani dodatkowego czasu na sesje zdjęciowe i autografowe.

Film "Meditation, Creativity, Peace" będzie można również zobaczyć w Kinie CSW, również w poniedziałek, 13 listopada, o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

David Lynch kończy z kręceniem filmów:

d1uaao0

Podziel się opinią

Share
d1uaao0
d1uaao0