Trwa ładowanie...
d22bldb

''Doctor Strange'': Rachel McAdams chce zagrać u boku superbohatera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Doctor Strange'': Rachel McAdams chce zagrać u boku superbohatera
d22bldb

Rachel McAdams potwierdziła, iż stara się o główną rolę kobiecą w filmie na podstawie Marvelowskiego komiksu "Doctor Strange".

Gwiazda przyznała, że prowadzi rozmowy, nie ujawniła jednak, kogo miałby sportretować. - To jeszcze wczesny etap i nie wiem, co z tego wyjdzie - przyznała. - O ile, cokolwiek z tego wyjdzie.

Nieoficjalnie mówi się, że McAdams ma wcielić się w uczennicę Doktora Strange'a, która ostatecznie może też z nim rywalizować.

d22bldb

Projekt będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. To historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

W roli tytułowej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. Chiwetel Ejiofor wcieli się w przeciwnika Strange'a, Barona Mordo, który podobnie jak główny bohater pobiera nauki u Przedwiecznego (postać tę - męską w komiksie - zagra Tilda Swinton).

Reżyserią zajmie się Scott Derrickson. Scenariusz napisał Jon Spaihts. Zdjęcia będą realizowane w Londynie na jesieni. Premierę zaplanowano na 4 listopada 2016 roku.

Rachel McAdams obecnie można zobaczyć w drugim sezonie serialu "Detektyw".

d22bldb

Podziel się opinią

Share

d22bldb

d22bldb