Trwa ładowanie...

"Doda: Riotka Tour": najnowsze DVD koncertowe Dody już w sprzedaży

"Doda: Riotka Tour" to nie tylko niesamowite widowisko, ale przede wszystkim autorski projekt Doroty Rabczewskiej, która spełniła się jako producentka, scenarzystka i reżyserka.

"Doda: Riotka Tour": najnowsze DVD koncertowe Dody już w sprzedażyŹródło: Materiały prasowe
d1qw6r9
d1qw6r9

Koncert zarejestrowany został w Hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych 5. Listopada 2016 roku.

DVD koncertowe z trasy Riotka Tour jest odpowiedzią na prośbę publiczności. Każdorazowo pod sceną gromadziło się średnio ok. 10 tys. osób. Trójpoziomowa scena, na której odbywa się widowisko obejmuje powierzchnię aż 200m2. W trakcie show wielokrotnie zmienia się scenografia, która dopasowana jest do poszczególnych utworów. Efekty wizualne wzbogacone są o najnowocześniejsze oświetlenie, pirotechnikę, jak również skomplikowane wizualizacje. Dodzie na scenie towarzyszą uzdolnieni tancerze oraz muzycy. Starannie dobierane są kostiumy, które powstały we współpracy artystki z polskimi młodymi projektantami. Doda pokazuje nie tylko swój talent wokalny, ale również sprawdza się jako aktorka oraz tancerka.

DVD Riotka Tour w 100% jest pomysłem Dody – wokalistka odpowiada zarówno za produkcję jak i reżyserię scenariusza. Produkcja jest bardzo wymagająca, bazuje m.in. na klimacie burleski oraz stylu ulicznym.

Doda posiada w swoim dorobku także DVD koncertowe z trasy Fly High Tour, które pojawiło się w sprzedaży już w 2014 roku.

d1qw6r9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qw6r9