Trwa ładowanie...

Dwayne Johnson chciałby kandydować na prezydenta. Na najbliższe wybory nie ma jednak czasu

Dwayne Johnson przyznał, że rozważa udział w wyborach prezydenckich w 2024 r. Zanim jednak to nastapi, zobaczymy aktora w kolejnej produkcji, w której zagra główną rolę. "Jumanji: Przygoda w dżungli" w kinach pod koniec grudnia.
Share
Kadr z filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli"
Kadr z filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli"Źródło: Youtube.com
d3uduyd

Gwiazdor kina akcji chciałby startować w wyborach planowanych na 2024 rok. - Zdaję sobie sprawę, że nie jestem politykiem, ale mogę słuchać i uczyć się jak najwięcej - powiedział aktor.

Dwayne Johnson bardzo poważnie podchodzi do tematu i wie, że w najbliższych wyborach (w 2020), nie miałby szans. - Nie jestem w stanie pogodzić kariery aktorskiej, prowadzenia biznesu i polityki - tłumaczy. - Zbliża się 2018 i wiem, że na najbliższe dwa, trzy lata mam zaplanowane zdjęcia. Realny jest więc plan, by wystartować w 2024 roku.

Dwayne Johnson znany jest z serii "Szybcy i wściekli" czy takich hitów jak "G.I. Joe: Odwet", "Hercules" i "San Andreas". Gra również w produkowanym przez siebie serialu "Gracze". 29 grudnia do kin trafi obraz "Jumanji: Przygoda w dżungli" w jednej z głównych róli.

d3uduyd

Zobacz zwiastun filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli":

Przypomnijmy, że Dwayne Johnson już raz zmieniał branżę. Nim został aktorem, był wrestlerem. Tymczasem 13 grudnia odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Jedyna rzecz, która doprowadziła The Rocka do płaczu:

d3uduyd

Podziel się opinią

Share
d3uduyd
d3uduyd