Trwa ładowanie...
dżej dżej

"Dżej Dżej": Nowe wcielenie Borysa Szyca

Share
"Dżej Dżej": Nowe wcielenie Borysa Szyca
Źródło: Monolith Films
d1hlgez

*Borys Szyc po raz kolejny zaprasza na film "Dżej Dżej". Tym razem aktor przebrał się za awanturującego się Stefana, któremu produkcja ta nie przypadła do gustu. To nie pierwszy tego typu sposób promowania filmu przez artystę.*

Przypomnimy, że Borysa Szyce mogliśmy już wcześniej oglądać jako szafiarkę oraz kloszarda. Wcielił się także w rolę studenta, seksuologa, emerytki, a nawet księdza. Wszystkie role aktora możemy obejrzeć w filmiku:

d1hlgez

Dżej Dżej to komedia doskonale komentująca współczesny związek człowieka z technologią. Jerzy jest gadżeciarzem. Uwielbia elektronikę, a po nabyciu każdego nowego urządzenia nadaje mu imię i zaczyna z nim rozmawiać. Jego najnowszym nabytkiem jest GPS. Nowa zabawka jest jednak inna niż wszystkie poprzednie gadżety Jerzego. Jako pierwsza odpowiada mu, w dodatku zmysłowym kobiecym głosem. Między Jerzym, a jego elektroniczną partnerką szybko zaczyna iskrzyć. Niestety wirtualną partnerkę Jurka trudno jest zadowolić. Zwykłe codzienne życie to dla niej zdecydowanie za mało. Marzą się jej nowe mapy, przeżycia, podróże. Jerzemu, pomimo najszczerszych chęci, trudno sprostać jej wymaganiom. Dlatego aby zaspokoić swoje potrzeby, ukochana GPS-ka postanawia sprowadzić Jerzego na złą drogę.

Zwiastun filmu:

Dżej Dżej – w kinach od 30 maja!

d1hlgez

Podziel się opinią

Share
d1hlgez
d1hlgez