Trwa ładowanie...
d39o4yz

„Dziedzictwo. Hereditary” według naukowców najstraszniejszym horrorem

„Dziedzictwo. Hereditary” jeszcze na długo przed polską premierą zostało okrzyknięte najstraszniejszym filmem roku. Teraz naukowcy potwierdzają – ten horror naprawdę przeraża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Dziedzictwo. Hereditary” według naukowców najstraszniejszym horrorem 2018 roku
„Dziedzictwo. Hereditary” według naukowców najstraszniejszym horrorem 2018 roku (East News)
d39o4yz

„Dziedzictwo. Hereditary” to film w reżyserii Ari’ego Astera z Toni Collette w roli głównej. Collette pojawia się tam w roli Annie – kobiety, która po śmierci chorej na schizofrenię matki zaczyna doświadczać wielu niepokojących zjawisk. Początkowo wszystko tłumaczy sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce tragiczne wydarzenia dają jej do zrozumienia, że nad całą rodziną musi ciążyć mroczne dziedzictwo.

„Dziedzitwo. Hereditary” miało swoją premierę na festiwalu Sundance w 2018 roku i zebrało wiele pochlebnych recenzji. Polscy widzowie mogli obejrzeć film w kinie dopiero wiosną 2018 roku. Już wtedy horror został okrzyknięty najstraszniejszym filmem ostatnich lat.

„Dziedzictwo. Hereditary” ma naukowy dowód – jest przerażającym filmem.

Producenci filmu „Dziedzictwo. Hereditary” postanowili jednak zbadać reakcję widzów. Wyposażyli ich w Apple Watches, które miały monitorować ich reakcje podczas seansu. Zegarki monitorowały akcję serca, podczas gdy widzowie oglądali kolejne przerażające sceny. W trakcie filmu tętno widzów wzrosło nawet do alarmujących 164 uderzeń na minutę, podczas gdy tętno spoczynkowe u zdrowej dorosłej osoby wynosi od 60 do 100 uderzeń na minutę.

d39o4yz

Naukowcy sprawdzili również, że tętno u widzów zmieniało się ponad 20 razy w trakcie filmu „Dziedzictwo. Hereditary”. Pierwsza gwałtowna zmiana pracy serca nastąpiła po 90 minutach filmu. Film „Dziedzictwo. Hereditary” trwa ponad dwie godziny.

W filmie „Dziedzictwo. Hereditary” poza Toni Collette możemy zobaczyć Gabriela Byrne, Alexa Wolffa i Milly Shapiro.

Trailer filmu "Dziedzictwo. Hereditary"

d39o4yz

Podziel się opinią

Share

d39o4yz

d39o4yz