Trwa ładowanie...
d2vcb1v

Edyta Górniak ma zagrać w świątecznej komedii. "Zawsze marzyła, by pojawić się na dużym ekranie"

Po epizodycznych występach w serialach i reklamach telewizyjnych Górniak ma szansę postawić kolejny krok na drodze do kariery filmowej. Piosenkarka dostała niedawno propozycję zagrania w komedii romantycznej. I wcale nie chodzi o drugoplanową rolę czy gościnny występ, ale o wcielenie się w główną bohaterkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (ONS.pl)
d2vcb1v

Jak podaje "Fakt", 45-letniej Górniak zaproponowano główną rolę w świątecznej komedii romantycznej, która ma być konkurencją dla popularnych "Listów do M". Premierę filmu wyznaczono wstępnie na grudzień 2018 r. Co najciekawsze, piosenkarka mająca na swoim koncie gościnne występy w serialach, miałaby się wcielić w postać... piosenkarki.

- Ma to być postać fikcyjna i zupełnie inna od Edyty. Jej fani mogą jednak zacierać ręce bo scenariusz przewiduje, że Edyta miałaby nie raz zaśpiewać na ekranie. I to z orkiestrą symfoniczną – podają źródła "Faktu".

Ostateczna decyzja w sprawie zaangażowania Górniak jeszcze nie zapadła, gdyż piosenkarka czeka na gotowy scenariusz. Artystka "ma pewne obawy", bo byłby to jej debiut na pierwszym planie w pełnometrażowej i wysokobudżetowej produkcji, co dla niedoświadczonej aktorki jest ogromnym wyzwaniem. - Zawsze marzyła, by pojawić się na dużym ekranie – podają źródła, dodając, że Górniak słyszała wiele dobrego o swoim talencie aktorskim po epizodycznych rolach w "Na dobre i na złe" i "Niani". Wszystko wskazuje więc na to, że piosenkarka wykorzysta daną jej szansę i, podobnie jak jej idolka Whitney Houston, zagra w muzycznym filmie.

d2vcb1v

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Edyta Górniak dostaje propozycję zagrania głównej roli w filmie. W 1996 r., tuż po wydaniu głośnego albumu "Dotyk", producent filmu "Szamanka" Andrzeja Żuławskiego chciał obsadzić młodą piosenkarkę w głównej roli kobiecej. Górniak odrzuciła propozycję ze względu na konieczność grania ostrych scen łóżkowych. Jej miejsce zajęła Iwona Petry.

Obejrzyj zwiastun filmu "Listy do M. 2"

d2vcb1v

Podziel się opinią

Share

d2vcb1v

d2vcb1v