Trwa ładowanie...
randka w ciemno
14-04-2009 15:44

Ekipa filmu "Randka w ciemno" wyrusza do Egiptu

Ekipa filmu "Randka w ciemno" wyrusza do EgiptuŹródło: Kino Świat
d2mz17i
d2mz17i

Na planie komedii romantycznej „Randka w ciemno” niespodzianki i sceny, jakich w polskiej komedii romantycznej jeszcze nie było.

Po zakończeniu pierwszych zdjęć w Warszawie ekipa wyrusza po kolejne zaskakujące ujęcia. Tym razem aż do Luksoru, Doliny Królów. W scenach egipskich, na które złoży się m.in. przeprawa przez Nil wystąpią: Katarzyna Maciąg, Anna Dereszowska oraz Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski.

Zdjęcia do filmu „Randki w ciemno” realizowane są w Polsce, Egipcie i Wielkiej Brytanii. Pierwsze ujęcia powstały Warszawie. W tym tygodniu ekipa przenosi się do Egiptu m.in. do Hurgady i Luksoru. Akcja „Randki w ciemno” rozgrywać się będzie w egzotycznych plenerach, i w zabytkowych miejscach niedostępnych dla innych ekip filmowych. „Randka w ciemno” to pełna emocji i humoru historia Majki (Katarzyna Maciąg), próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii. O jej względy ubiegają się dwaj przystojni młodzieńcy, a w trudnych momentach z fantazją wspierają oddane przyjaciółki. Jedna z nich wpadnie na niezwykły pomysł, który odmieni życie Majki…

W komedii romantycznej wg. scenariusza Ilony Łepkowskiej, i w reżyserii mistrza kina akcji Wojciecha Wójcika, autorem zdjęć jest Grzegorz Kędzierski, jeden z najbardziej cenionych polskich operatorów.

W filmie występują: Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Bogusław Linda, Lesław Żurek, Zbigniew Zamachowski, Danuta Stenka, Tomasz Kot, Anna Dereszowska.

d2mz17i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mz17i