Trwa ładowanie...
drqv1lw
Aktualności

Elsa z "Krainy lodu" istnieje naprawdę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elsa z "Krainy lodu" istnieje naprawdę
(Instagram aktora)
drqv1lw

- Jesteśmy niesamowicie podobne! Za każdym razem, kiedy oglądam *"Krainę lodu", czuję się dziwnie, jakbym patrzyła na samą siebie. To trochę przerażające – mówiła w jednym z wywiadów Anna Faith Carlson, nastolatka z Florydy. - Obejrzałam ten film w grudniu. A zaraz po premierze ludzie zaczęli mi mówić, że wyglądam dokładnie tak samo jak Elsa.*

Nie da się ukryć. Kiedy Carlson umieściła na swoim profilu społecznościowym pewne zdjęcie, fani Disneya oniemieli. Dziewczyna, ucharakteryzowana na Elsę z „Krainy lodu”, do złudzenia przypomina bohaterkę kreskówki.

fot. Instagram

drqv1lw

W ciągu kilkunastu tygodni zdobyła ponad 380 tysięcy fanów na Instagramie. Od tamtej pory udzieliła kilku wywiadów. Zaproszono ją też do telewizji. Nic więc dziwnego, że ambitna 18-latka postanowiła wykorzystać swoje pięć minut. W planach ma... podbicie Hollywood.

[ **<font=+3>Oni też upodobnili się do swoich idoli >>>

]( http://film.wp.pl/szalone-rzeczy-jakie-robia-fani-aby-upodobnic-sie-do-swoich-idoli-6025253883827329g )**

drqv1lw

Aktorską karierę chciałaby zacząć od występu w „Dawno, dawno temu”. Twórcy serialu zamierzają w kolejnym sezonie wprowadzić nową postać – księżniczkę Elsę. Carlson jest przekonana, że byłaby najlepszą kandydatką do tej roli. Liczy, że dzięki medialnemu rozgłosowi producenci wreszcie ją dostrzegą.

fot. Instagram

Na co dzień nastolatka niemal nie rozstaje się z kostiumem Elsy. Wraz ze swoją młodsza siostrą (przebraną za Annę, drugą bohaterkę „Krainy lodu”) odwiedza dzieci w szkołach i szpitalach.

fot. Instagram

drqv1lw

- Wielu rodziców rozkleja się na mój widok. Wiem, że nie wszyscy mogą wybrać się do Disney World, na przykład ze względu na brak funduszy, a w ten sposób ich dzieci dostają szansę, by spotkać postacie ze swoich ukochanych kreskówek – opowiadała. - Oczywiście robimy to za darmo. Po prostu uwielbiam patrzeć, jak dzieciaki się cieszą.

fot. Instagram

Matka Carlson wyznała, że wielokrotnie próbowali nawiązać kontakt z przedstawicielami stacji ABC, ale jak dotąd bez powodzenia.

fot. Instagram

drqv1lw

- Na razie nikt z ABC się ze mną nie skontaktował – żaliła się rozczarowana 18-latka. - Trzymam za siebie kciuki. Wiem, że chcieliby kogoś starszego, ale naprawdę marzę, by wziąć udział w tym projekcie. Myślicie, że ma szansę?

drqv1lw

Podziel się opinią

Share

drqv1lw

drqv1lw