Trwa ładowanie...
enemef

ENEMEF: Maraton Horrorów, Igrzysk Śmierci, Hobbita...

Share
ENEMEF: Maraton Horrorów, Igrzysk Śmierci, Hobbita...
Źródło: Robert Pałka/Fotos-Art
d1mt50c

ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy - od kilkunastu lat na ekranach najlepszych kin. Jedna noc, kilka filmów i od kilku do kilkunastu godzin w innym wymiarze kina.

Przykładowe repertuary z ostatnich miesięcy:
- Noc Reż. Wersji Władcy Pierścieni
- Noc Iron Man
- Maraton Szybkich i Wściekłych
- Noc Allena
- Noc z Obcym, Noc Oscarowa
- i wiele innych: www.enemef.pl/archiwum

ENEMEFy odbywają się średnio raz-dwa razy w miesiącu w około 30 Multikinach w prawie całej Polsce. Aktualne repertuary oraz możliwość zapisania się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem: www.enemef.pl. Dzięki rejestracji można również uzyskać zniżkę na bilety (dzięki zniżce bilety można kupić o nawet 12 zł taniej).

W planach repertuarowych na najbliższe miesiące oprócz NOCY GROZY I HORRORÓW (31.10, więcej informacji poniżej) są także NOC IGRZYSK ŚMIERCI z premierą najnowszej, trzeciej części oraz NOC HOBBITA z premierą trzeciej części. Daty i szczegóły dotyczące Nocy Igrzysk i Nocy Hobbita zostaną podane wkrótce. Aby nie przegapić kolejnych ENEMEFów zarejestruj się na www.enemef.pl/rejestracja i zapisz się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem!

d1mt50c

Noc grozy i horrorów: 31.10, 22:00, 30 kin w prawie całej Polsce
Zgodnie z kilkunastoletnią tradycją w ostatni piątek października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń. Ten maraton to przegląd najlepszych filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ostatnim roku. Dzięki przebojowemu repertuarowi w tym roku będzie tak strasznie jak nigdy - w trakcie najstraszniejszej nocy roku obejrzeć można:
- kontrowersyjne Rogi (specjalny pokaz premierowy),
- złowrogi i upiorny Babadook,
- najlepszy horror wszech czasów Egzorcysta,
- złowieszcze 13 grzechów.

Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 31 października 2014 r. (piątek) jednocześnie w aż 30 kinach sieci Multikino w prawie całej Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec. Bilety w cenie od 24 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

d1mt50c

Podziel się opinią

Share
d1mt50c
d1mt50c