Trwa ładowanie...
d2dasp2

ENEMEF: Maraton Igrzysk Śmierci, Hobbita, Władcy Pierścieni...

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ENEMEF: Maraton Igrzysk Śmierci, Hobbita, Władcy Pierścieni...
(Multikino)
d2dasp2

ENEMEFy odbywają się średnio raz-dwa razy w miesiącu w około 30 Multikinach w prawie całej Polsce.

Aktualne repertuary oraz możliwość zapisania się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem: www.enemef.pl. Dzięki rejestracji można również uzyskać zniżkę na bilety (dzięki zniżce bilety można kupić o nawet 12 zł taniej).

W planach repertuarowych na najbliższe miesiące:
- Noc "Igrzyk Śmierci"
- Noc najlepszych polskich filmów 2014
- Noc reżyserskich wersji "Władcy Pierścieni"
- oraz noc "Hobbita" z premierą 3 części!

Daty i szczegóły dotyczące Nocy Hobbita i Nocy Władcy zostaną podane wkrótce. Aby nie przegapić kolejnych ENEMEFów zarejestruj się na www.enemef.pl/rejestracja i zapisz się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem!

d2dasp2

ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy - od kilkunastu lat na ekranach najlepszych kin. Jedna noc, kilka filmów i od kilku do kilkunastu godzin w innym wymiarze kina! Przykładowe repertuary z ostatnich miesięcy: Noc Grozy i Horrorów, Noc Iron Man, Maraton Szybkich i Wściekłych, Noc Allena, Noc z Obcym, Noc Oscarowa i wiele innych: www.enemef.pl/archiwum

Noc "Igrzysk Śmierci": 21.11, 22:00, 30 kin w całej Polsce
Maraton Igrzysk Śmierci to noc z jedną z najpopularniejszych serii ostatnich lat, która powstała na podstawie bestsellerowych powieści pisarki Suzanne Collins. "Igrzyska śmierci" mają wciągającą fabułę, świetne efekty specjalne oraz wyrazistych bohaterów, w których wcielają się doskonali aktorzy, m.in. zdobywcy Oscarów: Jennifer Lawrence i Philip Seymour Hoffman. Ta noc to gwarancja wielkich emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie. W repertuarze oprócz dwóch poprzednich części serii także premierowy pokaz najbardziej wyczekiwanej premiery tego roku - trzeciej części Igrzysk Śmierci!

Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci odbędzie się 21 listopada 2014 r. (piątek) jednocześnie w aż 30 kinach sieci Multikino w prawie całej Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec. Bilety w cenie od 24 do 35 zł do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.
Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF

Noc kina polskiego: 21.11, 22:00, 24 kina w całej Polsce
ENEMEF: Noc Kina Polskiego to przegląd najlepszych, najciekawszych polskich filmów ostatnich miesięcy. Zaprezentowane zostaną cztery poruszające, emocjonujące i wyczekiwane produkcje. Ta noc to dowód na to, że polskie kino dorównuje światowemu, a polskie filmy tworzone są z coraz większym rozmachem i znajomością reguł, jakie rządzą dobrym kinem.

Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF

W repertuarze Maratonu Kina Polskiego znalazły się filmy:
- doskonali "Bogowie" Łukasza Palkowskiego,
- budzące wielkie emocje "Miasto 44" Jana Komasy,
- kontrowersyjne "Służby specjalne" w reżyserii Patryka Vegi
- oraz przezabawny "Obywatel" Jerzego Stuhra.

ENEMEF: Noc Kina Polskiego odbędzie się 21 listopada 2014 r. (piątek) jednocześnie w 24 kinach sieci Multikino w prawie całej Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety w cenie od 25 do 35 zł do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF

d2dasp2

Podziel się opinią

Share

d2dasp2

d2dasp2