Trwa ładowanie...
d34wwe7

ENEMEF: Zobacz "Hobbita" przedpremierowo na maratonie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ENEMEF: Zobacz "Hobbita" przedpremierowo na maratonie
(Multikino)
d34wwe7

ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy - od kilkunastu lat na ekranach najlepszych kin. Jedna noc, kilka filmów i od kilku do kilkunastu godzin w innym wymiarze kina! Przykładowe repertuary z ostatnich miesięcy: Noc Grozy i Horrorów, Noc Iron Man, Maraton Szybkich i Wściekłych, Noc Allena, Noc z Obcym, Noc Oscarowa i wiele innych

ENEMEFy odbywają się średnio raz-dwa razy w miesiącu w około 30 Multikinach w prawie całej Polsce. Aktualne repertuary oraz możliwość zapisania się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem: www.enemef.pl.

Dzięki rejestracji można również uzyskać zniżkę na bilety (dzięki zniżce bilety można kupić o nawet 12 zł taniej).
Aby nie przegapić kolejnych ENEMEFów zarejestruj się na www.enemef.pl/rejestracja i zapisz się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem!

W grudniu w repertuarze gratka dla wielbicieli Śródziemia - łącznie można spędzić aż 20 godzin w Śródziemiu: Przedpremierowa Noc Hobbita (19 grudnia) oraz Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni (12 grudnia).

d34wwe7

Noc reżyserskich wersji "Władcy Pierścieni": 12.12, 22:00, 30 kin w prawie całej Polsce

Na specjalne życzenie widzów ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni ponownie na wielkim ekranie, na tydzień przed Nocą Hobbita z przedpremierowym pokazem trzeciej części Hobbita! Ten maraton to doskonała okazja, żeby zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Przeżyj epicką przygodę na wielkim ekranie jeszcze raz! W trakcie Maratonu Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni zaprezentowane zostaną filmy rozszerzone o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta fenomenalna adaptacja filmowa stała się niemal idealna. Tydzień po Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni odbędzie się Noc Hobbita ze specjalnym, przedpremierowym pokazem filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii.

Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF

d34wwe7

ENEMEF: Noc Reż. Wersji Władcy Pierścieni odbędzie się 12 grydnia 2014 r. (piątek) jednocześnie w 30 kinach sieci Multikino w prawie całej Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec. Bilety w cenie od 20 do 30 zł do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Przedpremierowy maraton "Hobbita": 19.12, 22:00, 31 kin w prawie całej Polsce.

ENEMEF: Maraton Hobbita z przedpremierowym pokazem "Bitwy Pięciu Armii" to repertuar długo wyczekiwany przez wszystkich fanów Tolkiena. Tak jak przy ekranizacjach Władcy Pierścieni Peter Jackson stworzył piękne, zapierające dech w piersiach filmy z oszałamiającymi efektami specjalnymi. W trakcie tej epickiej nocy przedpremierowo zaprezentowana zostanie trzecia część serii, czyli Hobbit: Bitwa Pięciu Armii oraz dwie wcześniejsze części: Pustkowie Smauga oraz Niezwykła podróż. Spędź dwie noce w Śródziemiu! Tydzień przed Nocą Hobbita na specjalne życzenie najwierniejszych fanów odbędzie się Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni. Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF ENEMEF: Maraton Hobbita odbędzie się 19 grudnia 2014 r. (piątek) jednocześnie w aż 31 kinach sieci Multikino w prawie całej Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów,
Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec. Bilety w cenie od 24 do 34 zł do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Kolejna maratony:
Zarejestruj się na www.enemef.pl/rejestracja aby za darmo otrzymywać maile i/lub SMSy z informacją o repertuarze ENEMEFów - dzięki temu nie przegapisz żadnego maratonu!

d34wwe7

Podziel się opinią

Share

d34wwe7

d34wwe7