Trwa ładowanie...
d4fk0jk

"Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie": zagraj z bohaterami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie": zagraj z bohaterami
(getty)
d4fk0jk

Wieczna pogoń Wiewióra za orzeszkiem sprawia, że zostaje wystrzelony w kosmos i niechcący uruchamia ciąg zdarzeń, które poważnie zagrożą światu. Sid, Maniek, Diego i reszta ferajny będą musieli opuścić dom i wyruszą na wielką wyprawę pełną humoru i przygód – trafią w egzotyczne miejsca i poznają barwne postaci. Nowe przygody bohaterów *"Epoki lodowcowej" już 29 lipca w kinach, a już teraz można zagrać z nimi w gry online.*

Gry dostępne są pod linkami:
http://ice-age-pool.foxfilm.com/intl/pl/
http://manic-meteor-run.foxfilm.com/index-po-po.html
http://geode-jam.foxfilm.com/index-pl-pl.html
http://ice-age-quiz.foxfilm.com/int/pl/

Widzowie pokochali „Epokę lodowcową” całym sercem – to druga najpopularniejsza seria animowana w historii. Każda następna część jest jeszcze bardziej spektakularna od poprzedniej, dlatego w piątej jest jeszcze więcej humoru, przygód i serca niż we wcześniejszych. Tym razem zobaczymy kosmos oraz świat zwany Geotopią – bohaterów czeka nowy rozdział.

Jak wyjaśnia producentka Lori Forte, która pracuje przy serii od samego początku: „W pierwszym filmie jest scena, w której stado mija coś na kształt lodowego muzeum, w którym widać prehistoryczną rybę, dinozaura, zwierzę przypominające Sida i statek kosmiczny. Od początku uważaliśmy, że to intrygujący pomysł i nie mieliśmy wątpliwości, że do niego wrócimy. Uznaliśmy, że piąta część to idealny moment, by rozwinąć wątek latającego spodka.”

d4fk0jk

Po nominowanej do Oscara krótkometrażówce „No Time for Nuts”, w której Wiewiór znajduje wehikuł czasu, twórcy zapragnęli zapewnić bohaterowi kolejną szaloną przygodę.

W historii nie brakuje pięknie nakreślonych relacji w stadzie, czyli tego, za co pokochaliśmy „Epokę lodowcową” najbardziej. W tej rodzinie nie można narzekać na niedobór miłości, ciepła, humoru i przygód. Tym razem bohaterowie będą musieli się przystosować do nowych warunków. „To największe wyzwanie, jakiemu przyszło im stawić czoło. Wspaniale patrzeć, jak sobie z nim radzą.” - mówią twórcy i dodają: „Stado cały czas się rozwija – podobnie jak świat wokół.”

d4fk0jk

Podziel się opinią

Share

d4fk0jk

d4fk0jk