Trwa ładowanie...
the eternals

"Eternals" będzie przełomową produkcją Marvela. Pokaże pocałunek dwóch mężczyzn

To już oficjalne. W ekranizacji komiksu Marvela o nieśmiertelnej rasie kosmitów zesłanych na Ziemię po raz pierwszy pojawi się homoseksualna para.

Share
"Eternals" będzie przełomową produkcją Marvela. Pokaże pocałunek dwóch mężczyzn
Źródło: Materiały prasowe
d45d9rp

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, już dawno temu zapowiadał, że do najpopularniejszego obecnie uniwersum filmowego planuje się wprowadzić większy udział mniejszości rasowych, etnicznych i seksualnych. Do tej pory reprezentacja homoseksualnych bohaterów pojawiała się tylko epizodycznie np. w filmie "Avengers: Koniec gry".

Zobacz: "Ptaki nocy" - zwiastun

Na początku listopada 2020 r. do kin na całym świecie zawita "Eternals", w którym oficjalnie pojawi się para gejów żyjąca w małżeństwie i wychowująca wspólnie dziecko. Informację tę potwierdził jeden z odtwórców Haaz Sleiman, który prywatnie również jest osobą homoseksualną. Partnerować mu będzie Brian Tyree Henry.

d45d9rp

- Bardzo ważne dla mnie jest pokazanie, jak kochająca i piękna może być homoseksualna rodzina. Brian Tyree Henry to wspaniały aktor, który pięknie odegrał swoją rolę. W pewnym momencie widziałem w jego oczach dziecięcą naturę. To istotne, aby przypomniano światu że wszystkie osoby homoseksualne były kiedyś dziećmi. Zapomina się o tym, bo zawsze opisuje się nas jako buntowników i w seksualny sposób – zapominamy o tej ludzkiej stronie - powiedział Sleiman w wywiadzie dla NewNowNext.

Aktor dodał, że w filmie pojawi się scena pocałunku mężczyzn, która podczas kręcenia wzruszyła całą ekipę.

W obsadzie "Eternals" znaleźli się również: Angelina Jolie, Salma Hayek. Kumail Nanjiani, Richard Madden i Gemma Chan.

d45d9rp

Podziel się opinią

Share
d45d9rp
d45d9rp