Trwa ładowanie...
d2d6zm4

"The Eternals". Najnowsze Zdjęcia z planu potwierdzają plotki o filmie Marvela

Coraz więcej wiemy o nadchodzącej superprodukcji Marvela, która może zostawić "Avengers: Koniec gry" w tyle. Są nowe zdjęcia z planu, które wiele wyjaśniają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najnowsze zdjęcie z planu "The Eternals" potwierdza krążące plotki
Najnowsze zdjęcie z planu "The Eternals" potwierdza krążące plotki (Facebook.com)
d2d6zm4

"The Eternals" to kolejny obok m.in. "Czarnej Wdowy" i "Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings" film wchodzący w skład Fazy IV MCU. Na razie wiemy o nim tyle co nic. Dlatego każdy strzępek informacji wprawia fanów w niezdrowe podniecenie. Tak jest i tym razem.

ZOBACZ TEŻ: Komiks - renesans gatunku

Na Facebooku rozgłośni Radio Sintonía Fuerteventura pojawił się pokaźny pakiet zdjęć z planu produkcji. Czemu akurat na tym fanpage'u? Otóż dosłownie przed chwilą na Fuerteventurze, czyli jednej z wysp Kanaryjskich, rozpoczęła się budowa kolejnego planu zdjęciowego.

d2d6zm4

Od jakiegoś czasu krążą plotki o tym, że część akcji będzie osadzona w Babilonie. Jednak nie było na to potwierdzenia – aż do teraz.

Na jednym ze zdjęć widać wielkie niebieskie wrota. To, jak pisze serwis DigitalSpy, nic innego jak Brama Isztar: jedna z 8 bram prowadzących do śródmieścia Babilonu. Wzniesiono ją za panowania króla Nabuchodonozora II w 575 r. p.n.e.

Na innym nowym zdjęciu widać metaliczne obiekty wbite w ziemię. Spekuluje się, że mogą być to fragmenty statku, którym nieśmiertelna rasa (Eternals) stworzona przez Celestiali - pamiętacie gigantów ze "Strażników Galaktyki", o których opowiada Kolekcjoner? - rozbiła się na Ziemi.

Co wiemy "The Eternals"? Na razie pewne są dwie rzeczy: obsada i data premiery. Na ekranie zobaczymy m.in. Angelinę Jole, Salmę Hayek, Kita Haringtona, Richarda Maddena i Gemmę Chan. "The Eternals" wejdzie do polskich kin 6 listopada 2020 r.

d2d6zm4

Podziel się opinią

Share
d2d6zm4
d2d6zm4