Trwa ładowanie...
d4ahphj

Eva Green broni kontrowersyjnego plakatu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eva Green broni kontrowersyjnego plakatu
d4ahphj

*Eva Green odniosła się do sprawy kontrowersyjnego plakatu "Sin City 2: Damulka warta grzechu".*

Zamieszanie wywołała fotka Green ukazująca, zdaniem niektórych, zbyt wiele. Na plakacie aktorka jako Ava Lord stoi z bronią w ręku, w prześwitującym szlafroku. Po protestach zdjęcie zostało przyciemnione, tak by kształty gwiazdy były mniej widoczne. Sama zainteresowana nie rozumie, skąd całe to zamieszanie.

- Dla mnie to dziwne - przyznaje Green. - To chyba jakaś marketingowa sprawa - wiele hałasu o nic. Tyle jest przemocy w innych filmach, a tu mamy do czynienia z czymś niegroźnym. Przecież nie jestem naga. To tylko sugestia. Uważam, że ten plakat jest seksowny. Nawet piękny. Ale jeśli szokuje ludzi, to ja nie chcę nikogo urazić.

d4ahphj

Kontrowersyjny plakat można zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że film jest kontynuacją przeboju "Sin City: Miasto grzechu" z 2005 roku. Bohaterem drugiej części będzie odmieniony Dwight (Josh Brolin, wcześniej grał go Clive Owen) ścigany przez jedyną kobietę, którą kochał - Avę Lord (Eva Green).

W produkcji grają również Bruce Willis, Rosario Dawson, Jaime King, Joseph Gordon-Levitt, Dennis Haysbert, Jamie Chung, Powers Boothe, Christopher Lloyd, Christopher Meloni, Jeremy Piven, Ray Liotta, Juno Temple, Stacy Keach i Julia Garner.

Za kamerą ponownie stanęli Robert Rodriguez i Frank Miller.

"Sin City 2: Damulka warta grzechu" zagości w polskich kinach 5 września.

d4ahphj

Podziel się opinią

Share
d4ahphj
d4ahphj