Trwa ładowanie...
dov1bt6

Ewan McGregor wdał się w romans i zniszczył własną rodzinę. "Dzieci go nienawidzą"

Pod koniec października Ewan McGregor został przyłapany na gorącym uczynku, gdy całował się w miejscu publicznym z koleżanką z serialu "Fargo". Okazuje się, że jego romans trwa od kilku miesięcy i nie był żadną tajemnicą dla współpracowników. Żona McGregora, Eve Mavrakis odebrała to jednak jako zaskakujący cios, który zbiegł się w czasie z innym rodzinnym dramatem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eve Mavrakis i Ewan McGregor
Eve Mavrakis i Ewan McGregor (Getty Images)
dov1bt6

McGregor i Mavrakis poznali się na planie brytyjskiego serialu "Kavanagh QC" w 1995 r. i szybko zdecydowali o wspólnej przyszłości. Jako małżeństwo z 22-letnim stażem są rodzicami czterech córek (w tym jednej adoptowanej sieroty z Mongolii) i do niedawna sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Z najnowszych doniesień wynika, że już od maja są w stanie separacji.

Potwierdzeniem rozpadu małżeństwa były niedawne zdjęcia 46-letniego aktora opublikowane przez brytyjski "The Sun". Fotoreporterzy uchwycili na nich moment pocałunku z Mary Elizabeth Winstead, z którą McGregor występuje w serialu "Fargo". Po namiętnych chwilach 32-latka wsiadła z nim na motor i odjechała.

dov1bt6

- To była tajemnica poliszynela. Wszyscy na planie o tym wiedzieli - mówił informator RadarOnline.

Getty Images

Mary Elizabeth Winstead (na zdjęciu) rozwiodła się z Rileyem Stearnem w maju tego roku po 7 latach małżeństwa. - To nie przypadek - mówiło źródło portalu, zwracając uwagę na fakt, że w tym samym miesiącu aktorka zaczęła romansować z McGregorem.

RadarOnline donosi, że rozstanie McGregora z Mavrakis odbiło się negatywnie na ich córkach, z których najmłodsza, Anouk, ma 6 lat. Pozostałe to 21-letnia Clara, zaś Jamyan i Esther Rose obchodzą w tym roku 16. urodziny. - Dzieci nienawidzą go za to, co zrobił. Całą sytuację pogarsza fakt, że ich pies walczy o życie - mówił informator. Okazuje się, że wkrótce po ujawnieniu romansu McGregora, ukochany zwierzak rodziny wpadł pod samochód.

dov1bt6

Przypomnijmy, że Ewan McGregor poza graniem w serialu "Fargo" pojawił się w tegorocznym "T2: Trainspotting" i użyczył głosu Lumierowi w "Pięknej i Bestii". Niedawno realizował się jako reżyser w głośnej ekranizacji "Amerykańskiej sielanki".

"Amerykańska sielanka": Jennifer Connelly i Ewan McGregor opowiadają o filmie:

dov1bt6

Podziel się opinią

Share

dov1bt6

dov1bt6