Trwa ładowanie...
ycipk-3owvkk
ycipk-3owvkk

Facet do dziecka - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Facet do dziecka” (ang. The Sitter) to amerykańska komedia z 2012 roku z Jonah Hillem w roli głównej. Reżyserią obrazu zajął się David Gordon Green. Scenariusz przygotowali Brian Gatewood oraz Alessandro Tanaka. Muzykę skomponowali Jeff McIlwain i David Wingo, za produkcję odpowiadają: Donald J. Lee Jr., Michael De Luca, Lisa Muskat.

Film przedstawia historię studenta zawieszonego w obowiązkach na cały semestr. Bohater, spędzający bezczynne miesiące z samotną matką, zgadza się pilnować przez jeden wieczór dzieci sąsiada - dwóch chłopców i szaloną 8-latkę. Wkrótce bohater odkrywa, że praca babysittera może obfitować w emocjonujące wyzwania. Zadanie okaże się trudniejsze niż się spodziewał. Bohater postanawia zaoferować swym podopiecznym rozrywki, których długo nie zapomną.

W filmie „Facet do dziecka” wystąpili: Jonah Hill jako Noah Griffith, Ari Graynor - Marisa Lewis, Sam Rockwell – Karl, J. B. Smoove – Julio, Method Man – Jacolby, Max Records - Slater Pedulla, Landry Bender - Blithe Pedulla.

ycipk-3owvkk

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-3owvkk
ycipk-3owvkk
ycipk-3owvkk