Trwa ładowanie...
d4357hx

Facet do dziecka

Najnowsze informacje
2.6
(20 głosów)
Oceń:
d4357hx

„Facet do dziecka” (ang. The Sitter) to amerykańska komedia z 2012 roku z Jonah Hillem w roli głównej. Reżyserią obrazu zajął się David Gordon Green. Scenariusz przygotowali Brian Gatewood oraz Alessandro Tanaka. Muzykę skomponowali Jeff McIlwain i David Wingo, za produkcję odpowiadają: Donald J. Lee Jr., Michael De Luca, Lisa Muskat.

Film przedstawia historię studenta zawieszonego w obowiązkach na cały semestr. Bohater, spędzający bezczynne miesiące z samotną matką, zgadza się pilnować przez jeden wieczór dzieci sąsiada - dwóch chłopców i szaloną 8-latkę. Wkrótce bohater odkrywa, że praca babysittera może obfitować w emocjonujące wyzwania. Zadanie okaże się trudniejsze niż się spodziewał. Bohater postanawia zaoferować swym podopiecznym rozrywki, których długo nie zapomną.

W filmie „Facet do dziecka” wystąpili: Jonah Hill jako Noah Griffith, Ari Graynor - Marisa Lewis, Sam Rockwell – Karl, J. B. Smoove – Julio, Method Man – Jacolby, Max Records - Slater Pedulla, Landry Bender - Blithe Pedulla.

Facet do dziecka
Tytuł oryginalny

Sitter, The

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

20.04.2012

Czas trwania

81 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4357hx
d4357hx
d4357hx