Trwa ładowanie...

''Facet (nie)potrzebny od zaraz'': Katarzyna Maciąg w łóżku z Czesławem Mozilem

Share
''Facet (nie)potrzebny od zaraz'': Katarzyna Maciąg w łóżku z Czesławem Mozilem
dttso2p

31 stycznia do kin trafi polska komedia romantyczna *"Facet (nie)potrzebny od zaraz". Jednego z amantów zagra Czesław Mozil.*

Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki, Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z "byłych" nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą "siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... albo ją przegapiła.

Ścieżka dźwiękowa filmu to potężna dawka muzyki najciekawszych młodych polskich zespołów, znanych bywalcom wielkomiejskich klubów i sal koncertowych, wśród nich, między innymi: Mikromusic, Kamp, Paula i Karol, Ania Rusowicz, Fismoll, The Dumplings, Super Girl & Romantic Boys, Translola. W filmie usłyszymy również przebojowe piosenki w nowym, zaskakującym wykonaniu Joanny Kulig.

dttso2p

Za reżyserię odpowiada Weronika Migoń.

W styczniu Mozila będzie można zobaczyć także u boku Piotra Adamczyka, Bartosza Opani, Pawła Domagały oraz Kacpra Kuszewskiego w komedii Piotra Wereśniaka - "Wkręceni".

Zespół Czesław śpiewa ma na koncie kilkanaście milionów wyświetleń hitu "Maszynka do świerkania". Na dorobek formacji składają się album "Debiut", który sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy i pokryty podwójną platyną krążek "POP". Ostatnia studyjna płyta, "Czesław Śpiewa Miłosza", miała premierę w listopadzie 2011 roku. Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do Fryderyków i wygrywając 3 statuetki. Do tej pory zespół zagrał ponad 700 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde czy OFF Festivalu.

dttso2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dttso2p
dttso2p