Trwa ładowanie...
d2qurdv

"Fantastyczne zwierzęta 3": J.K. Rowling musi przerobić scenariusz. Chodzi o Kowalskiego

Dan Fogler znany z dwóch filmów z uniwersum "Harry Potter" jako Jacob Kowalski przeszedł ostatnio wielką metamorfozę. Tak wielką, że może ona wpłynąć na scenariusz trzeciej części "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", która ma być kręcona już za kilka miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dan Fogler jako Jacob Kowalski. Dziś już tak nie wygląda
Dan Fogler jako Jacob Kowalski. Dziś już tak nie wygląda (Materiały prasowe)
d2qurdv

Jacob Kowalski w pierwszym filmie "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" był cukiernikiem przy kości, paradującym z walizką pełną słodkich wypieków. Nowy przyjaciel Newta Scamandera powrócił w drugiej części, a w planach są kolejne trzy filmy. Problem polega na tym, że Fogler pozbył się nadwagi do kolejnej roli i w niczym już nie przypomina pulchnego cukiernika.

Obejrzyj: "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" - zwiastun

d2qurdv

Po "Fantastycznych zwierzętach" Fogler wrócił do serialu "The Walking Dead", gdzie w końcu wygląda jak człowiek, który walczy o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. I na pewno nie ma walizki pełnej słodyczy.

Czy nowy wygląd pokrzyżuje plany J.K. Rowling, która pisze scenariusz do trzeciej części "Fantastycznych zwierząt"? Fogler przyznał otwarcie, że nie widział jeszcze ani strony tekstu (zdjęcia mają ruszyć w lutym 2020 r.), ale podpowiedział rozwiązanie ewentualnego problemu.

Dan Fogler jako Jacob Kowalski. Dziś już tak nie wygląda Materiały prasowe
Podziel się

W rozmowie z fanami na LeakyCon 2019 w Bostonie aktor wyznał, że chciałby dostać nowy wątek miłosny z Queenie, którą Kowalski stracił w poprzednim filmie. Fogler zasugerował, że jego ukochana mogłaby na niego rzucić urok odchudzający, co w prosty sposób wytłumaczyłoby nowy wygląd Jacoba.

d2qurdv

Z drugiej strony, nowy wygląd Kowalskiego można by połączyć z wątkiem Wielkiego kryzysu rozgrywającego się w tle lub depresji, w jaką ewentualnie wpadł po utracie Queenie.

Czy J.K. Rowling skorzysta z podpowiedzi Dana Foglera? Przekonamy się najwcześniej w listopadzie 2021 r., kiedy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 3" mają trafić do kin.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2qurdv

d2qurdv
d2qurdv