Trwa ładowanie...
katarzyna figura
12-05-2011 11:34

Figura została twarzą frytek

Figura została twarzą frytekŹródło: AKPA
d2561k2
d2561k2

[

]( http://www.fakt.pl )
Dla fanów jej talentu i seksapilu to może być dużym zaskoczeniem. *Katarzyna Figura (49 l.), która wielu osobom bardziej kojarzy się z luksusami, postanowiła zostać ambasadorką... frytek. Plotkuje się, że aktorka mogła za to dostać nawet 300 tys. zł.*

d2561k2

To nie pierwsze doświadczenie pani Kasi z reklamą. Aktorka wcześniej była twarzą jednego z polskich banków. Teraz przyszedł czas na inną branżę. Gwiazda długo nie zastanawiała się nad współpracą z największym na świecie producentem ziemniaczanego przysmaku. – Miłość do frytek deklarują Cameron Diaz, Jessica Biel, Rihanna. Marylin Monroe uwielbiała frytki. Ja również jestem ich entuzjastką – mówi Faktowi Figura. I dodaje: – Ziemniaki są pełne witamin i mikroelementów, a frytki to przecież głównie ziemniaki.

Uważana za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek, Figura nie obawia się, że reklama frytek będzie kolidowała z tym wizerunkiem. – Uważana za symbol seksu wszech czasów Marylin Monroe mawiała, że: „Szampan najlepiej smakuje z… frytkami” – mówi nam.

100 gram frytek to 212 kalorii, podczas gdy na przykład 100 gram pestek dyni to 596 kalorii – przekonuje do bezpiecznej kaloryczności frytek pani Kasia. I dodaje, że firma, której stała się twarzą „zobligowała swoich specjalistów do stworzenia zdrowszego oleju, który zawiera więcej niż 80% nienasyconych kwasów tłuszczowych”. Figura ostatnio bardzo schudła, jednak nie boi się, że reklamą frytek narazi się na krytykę. – Każda kobieta czasem jest na diecie. A frytki mogą stanowić składnik zbilansowanej diety. Nie ma przeciwwskazań do jedzenia frytek raz, lub nawet kilka razy w tygodniu – wyjaśnia nam.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Więckiewicz: Zobacz synku, jaka bryka!

d2561k2
d2561k2
d2561k2
d2561k2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2561k2