Trwa ładowanie...

''Forrest Gump'', ''To nie tak, jak myślisz kotku!'' – hity w TV na sobotę 30.05

Filmowa sobota zapowiada się wyjątkowo apetycznie. Zobacz, co warto zobaczyć w TV w nadchodzący weekend. Wśród hitów znaleźć można między innymi legendarnego już **[ "Forresta Gumpa" ]( http://film.wp.pl/forrest-gump-6027627597300353c )** !**

''Forrest Gump'', ''To nie tak, jak myślisz kotku!'' – hity w TV na sobotę 30.05Źródło: mat. dystrybutora
d1q835g
d1q835g

Obsypana sześcioma Oscarami ekranizacja powieści Winstona Grooma jest jednym z najważniejszych obrazów w historii Hollywood. "Forrest Gump" to historia upośledzonego mężczyzny, który mimo swej choroby uczestniczy bezpośrednio w najważniejszych wydarzeniach historycznych swojego pokolenia. W rolę tytułowego bohatera wcielił się niezastąpiony Tom Hanks, który dzięki tej produkcji stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorów. "Forrest Gump" to wyjątkowa obyczajowa historia połączona ze świetnym poczuciem humoru i aktorstwem najwyższej klasy. Tego po prostu nie można przegapić.

"Forrest Gump" – TVN, g. 20:00

W sobotni wieczór nie zabraknie również polskiej komedii. "To nie tak, jak myślisz kotku!" to naszpikowana gwiazdami produkcja, która przyciągnęła do kin tysiące widzów. W obsadzie znaleźli się między innymi Jan Frycz, Tomasz Kot Katarzyna Figura, czy Jerzy Schejbal. Film ten opowiada zabawną historię próby uwiedzenia pielęgniarki Dominiki przez znanego chirurga Filipa Hoffmana. Jego zaawansowane plany dokonania tego zamiaru rodzą oczywiście całą masę nieporozumień i komicznych sytuacji.

d1q835g

WP Program TV przewiduje również gratkę dla fanów horrorów. "Postrach nocy" to historia Charley’a Brewstera, który próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczych zaginięć w jego najbliższej okolicy. Młody bohater od początku podejrzewa o złe zamiary swojego nowego sąsiada – Jerry’ego Dandrige’a - pozornie eleganckiego i szarmanckiego mężczyzny. Prawda okazuje się być wyjątkowo zatrważająca. "Postrach nocy" to obowiązkowa pozycja dla widzów, którym nie straszne są opowieści o wampirach i innych tego typu monstrach.

"Postrach nocy" – Polsat, g. 22:00

Wśród sobotnich hitów filmowych dominują komedie. Wśród nich znajduje się amerykańska produkcja "Niezaliczona". Film przedstawia losy dwóch przyjaciół - Mitcha i Banie’go – rozczarowanych życiem mężczyzn, którzy mają zamiar pomóc swojemu kumplowi Frankowi powrócić do szalonych czasów akademickich. Pomysł ten okazuje się na tyle udany, że bohaterowie zakładają nawet studenckie bractwo. Ich głównym celem staje się utarcie nosa największemu wrogowi z młodzieńczych czasów, który obecnie piastuje wysokie stanowisko na pobliskiej uczelni. "Niezaliczona" to lekka i przyjemna komedia, utrzymana w typowym młodzieżowym i studenckim stylu.

"Niezaliczona" – TVN, g. 23:00

d1q835g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q835g