Trwa ładowanie...
disney

[foto] ''Auta 2'': poznaj ekipę Zygzaka McQueena!

29 czerwca na polskie ekrany wjadą „Auta 2” – odjechana komedia szpiegowska studia Disney/Pixar. Kontynuacja animowanego hitu zabierze widzów w podróż śladami rozgrzanych opon Zygzaka McQueen’a, który będzie ścigać się w Światowym Grand Prix. Poznajmy wiernych kompanów jego przygód!

Share
[foto] ''Auta 2'': poznaj ekipę Zygzaka McQueena!Źródło: Forum Film
d2eqrl6

Złomek

Złomek to jeden z najsympatyczniejszych mieszkańców Chłodnicy Górskiej – miasteczka, które stało się popularnym ośrodkiem turystycznym. Złomek jest wspaniałym gawędziarzem i prawdziwą duszą miasta. Najbardziej dumny jest ze swojej przyjaźni z Zygzakiem McQueenem. Mile wspomina każdy dzień, który spędził z przyjacielem na eskapadach i niecierpliwie czeka, aż ten wróci do domu z nowym Złotym Tłokiem i znów będą mogli się dobrze zabawić.

Pogodny, uczciwy i lojalny do samego końca Złomek rusza pomóc przyjacielowi. Dzięki temu Zygzak, który chwilowo nie ma co robić, dostaje się do na Światowe Grand Prix. Przyjaciel zaprasza Złomka do ekipy serwisowej i po raz pierwszy opuszcza Powiat Gaźnikowo.

Wkrótce po przybyciu do Tokio Złomek odkrywa, że wielki świat bardzo różni się od Chłodnicy Górskiej. Przywyknięcie do jego dziwnych zwyczajów może trochę potrwać. Rozpoczyna jednak własną zdumiewającą przygodę, kiedy zostaje wzięty za amerykańskiego tajnego agenta. Musi pomagać najlepszemu przyjacielowi podczas wyścigów po całym świecie, biorąc jednocześnie udział w międzynarodowej aferze szpiegowskiej. Zostaje uwikłany w niebezpieczną pogoń po Tokio i Europie, wraz z grupą Brytyjskich szpiegów i międzynarodowymi złoczyńcami.

d2eqrl6

Sally

Sally, niebieskie Porsche 911 Carrera, jest właścicielką moteli Czuły Stożek i Koło serca w Chłodnicy Górskiej. Jest też oczkiem w głowie Zygzaka McQueena. Niecierpliwie czeka na jego powrót z ostatniego sezonu wyścigów o Złoty Tłok. Już nie może doczekać się długich, romantycznych przejażdżek.

W dniu swojego powrotu Zygzak postanawia wziąć udział w Światowym Grand Prix, a Sally niezłomnie go wspiera. Namawia go nawet, aby zabrał swojego najlepszego przyjaciela Złomka w podróż życia. Sally zostaje w Chłodnicy Górskiej, choć nawet ją pociągają szybkie europejskie auta wyścigowe. Jej silnik mruczy jednak tylko dla Zygzaka.

Roman

Roman jest właścicielem Salonu u Romana, warsztatu blacharsko-lakierniczego w Chłodnicy Górskiej. To artysta - prawdziwy znawca metalu i lakieru. Kiedyś mógł tworzyć tylko na sobie, codziennie więc się przemalowywał. Odkąd jednak Zygzak McQueen pomógł Chłodnicy Górskiej odzyskać dawną świetność, Roman zyskał wielu klientów - w tym samego Zygzaka. Przed wyjazdem na Światowe Grand Prix mistrz podjechał do Romana po nowy lakier, a ten… pomalował go na wystrzałowy kolor.

Lola

Lola to elegancka, rozsądna dama o najserdeczniejszym sercu w Chłodnicy Górskiej. Prowadzi miejscową jadłodajnię, Cafe u Loli, jedyną stację benzynową w promieniu wielu kilometrów, w której wciąż podaje „najlepsze paliwo we wszystkich 50 stanach”. Jest wielką miłością Romana. Poznała go w latach 50., gdy podczas tournee przejeżdżała przez Chłodnicę Górską. Z marszu się zakochała.

Szeryf

Szeryf jest miejscowym policjantem; strzeże porządku w Chłodnicy Górskiej i traktuje swoją pracę bardzo poważnie. Uwielbia opowiadać różne historie i drzemać za tablicą powitalną. Kiedy lata temu Zygzak McQueen wjechał z rykiem silnika do miasta, szeryf był właśnie za nią. Doprowadziło to do szaleńczego pościgu, który zakończył się bardzo nieprzyjemnie. Dziś szeryf z otwartymi kołami wita nieustraszonego Zygzaka powracającego do Chłodnicy Górskiej.

Gienia

Gienia to prawdziwy ekscentryk. Choć jest starszą panią, wciąż aktywnie prowadzi interesy i z determinacją sprzedaje nalepki, chlapacze i inne pamiątki z drogi 66 w swoim sklepie. Jest zadziorna i krzykliwa. Jej bezgraniczna szczerość i nietaktowne komentarze wprawiają w zakłopotanie zarówno miejscowych, jak i turystów, choć sama często nie zdaje sobie sprawy z tego, co powiedziała.

* "Auta 2" w kinach już 29 czerwca! *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2eqrl6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eqrl6
d2eqrl6